Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra zarabiająca strona - 600zl/mie - TANIO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dobra zarabiająca strona - 600zl/mie - TANIO (/Temat-Dobra-zarabiajaca-strona-600zl-mie-TANIO-71323)



Dobra zarabiająca strona - 600zl/mie - TANIO - otrzymajpen - 18-06-2013 19:57

1.Nazwa przedmiotu : Dobra zarabiająca strona - 600zl/mie - TANIO
2.Opis przedmiotu :


Witam

Pragnę zaoferować oraz przedstawić prosty i skuteczny sposób na zarabianie pieniędzy na programie partnerskim.
Nie jest to byle jaki sposób na biznes więc opiszę go od A do Z tak aby każdy zrozumiał na jakiej to zasadzie działa.

Polega on na promowaniu kont mBank . Każdy użytkownik który zarejestruje darmowe konto dostaje od nas nagrodę
gwarantowana w postaci Pendrive 8 GB. Dzięki 1 wnioskowi zarabiamy na czysto przy obecnych stawkach
około 80 PLN (po odjęciu kosztów pendrive i wysyłki - koszt pendrive 12-15 PLN) lub 25zł ( w przypadku osób niepełnoletnich
które założą konto)

Wbrew pozorom jest to bardzo łatwy proces dzięki któremu możemy dobrze zarobić.
Całość funkcjonuje na stronie która jest przedmiotem sprzedaży: OtrzymajPendrive.pl
Nie jest to zajęcie czasochłonne wystarczy kilka godzin miesięcznie.

Strona nie wymaga zarządzania, zaintresowana osoba wchodzi na nią, klika załóż darmowe konto i
zostaje przeniesiona na stronę mbanku z naszego linku polecającego, wypełnia dane, zakłada konto, po założeniu konta
dostaje nr wniosku który wpisuje na naszej stronie wraz z danymi do wysyłki Pendrive. Dostajemy meila z informacją a
następnie ją weryfikujemy na naszym koncie partnerskim (sprawdzamy nr wniosku), jeżeli wszystko się zgadza wysyłamy Pendriva.
Na czym zarabiamy? na prowizji od złożonych wniosków która wychodzi na czysto (po zakupie pendriva) około 80zl lub 25zł( to w przypadku
założenia konta przez osobę niepełnoletnią)


Teraz opiszę w skrócie najprościej jak się da jak ja się tym zajmowałem i działałem w tej dziedzinie co
jest prostym i łatwym procesem.

Wszystko praktycznie ogranicza się do 3 rzeczy. Reklamy, allegro, poczty.

Podstawą działania strony jest jej reklama czyli promowanie w sieci.Dzięki temu zabiegowi zbieramy osoby którę wypełnianią
wnioski z naszego polecenia (z naszej strony) a my dostajemy prowizję. Pendrive wysyłałem raz w miesiącu, po otrzymaniu przelewu
za prowizje od mBank tak aby nie dokładać z własnej kieszeni. Pendrive kupowałem na allegro. Następnie raz w miesiącu udawałem
się na pocztę aby je wysłać.Można ten proces również uprośćić mianowicie kupować na allegro
a sprzedawcy wysyłać dane adresowe osób do których mamy wysłać Pendrive wtedy on wyślę je bezpośrednio. W takim wypadku
ogranicza się to jedynie do kilku ruchów myszką.

CAŁE ZARABIANIE NA STRONIE - REKLAMA, OGARNIĘCIE WSZYSTKIEGO ŁĄCZNIE Z WYSYŁKĄ PENDRIVE TO KILKADZIESIĄT GODZIN W MIESIĄCU.
NIE JEST TO CZASOCHŁONNE ZAJĘCIE.

Przejdźmy do zarobków.

Prowadznie strony i zarabianie w ten sposób jest bardzo prostą sprawą. Można do tego podchodzić sceptycznie ale nie trzeba szukać 1000 osób miesięcznie które wypełnią wniosek,
wystarczy znaleźć 8 na miesiąc czyli średnio 1 osoba na 4-5 dni aby zarobić około 600zł na czysto. Znalezienie 1 osoby na 4-5 dni jest trudną i czasochłonną sprawą?
Z pewnością NIE. Wszystko zależy od zaangażowania w reklamę ( kilka godzin w miesiącu)

Przykładowe zarobki:

http://pokazywarka.pl/059shm/

Około 1500zł, po odliczeniu kosztów wychodzi 1200-1300zł. Jest to zarobek za okres 2 miesięcy.

Strona powstała w styczniu tego roku, przez ostatnie 2 miesiące się nią nie zajmowałem ponieważ wyjechałem za granicę do pracy. Obecnie
jestem w Polsce na kilka dni lecz nie mam zamiaru wracać tutaj na stałe dlatego zdecydowałem się na sprzedaż.
Jest to bardzo fajny sposób na zarobek, myślę że można zarobić w granicach 600zł miesięcznie bez problemu. Aby strona zarabiała trzeba ją stale
reklamować bez tego nie zarobimy nic. Im dłużej będzie istania i będzie reklamowana tym więcej będzie zarabiała.



W skład sprzedaży wchodzi:

- Domena OtrzymajPendrive.pl

- Zawartość serwisu (pliki strony)

- Informację o sposobach reklamowania strony (bezpłatne oraz płatne)

- Materiały reklamowe

- Szablon reklamowe

- Namiar na dostawcę Pendrive



Strona nie wymaga zarządzania, wystarczy zająć się promocją.

Sprzedaję kompletną przygotowaną stronę do zarabiania.

Ze względu na to że strona od 2 miesięcy stoi i nie była reklamowa, a jest dosyć "młoda" ma pół roku i nie ma ugruntowanych
zarobków, jeżeli jej nie sprzedam to przepadnie, cena jest atrakcyjna - 300zł. Z racji tego że wkrótce wyjeżdżam zależy mi na szybkiej sprzedaży strony.

W razie pytań, zainteresowania proszę o kontakt meilowy: [email protected]

3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : [email protected]
5.Cena : 300zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


RE: Dobra zarabiająca strona - 600-800zl/mie - TANIO - Lontek - 18-06-2013 20:04

Cena 300zl za stronę zarabiającą 800zl miesięcznie. Fuck logic Big Grin


RE: Dobra zarabiająca strona - 600-800zl/mie - TANIO - otrzymajpen - 18-06-2013 20:06

"Ze względu na to że strona od 2 miesięcy stoi i nie była reklamowa, a jest dosyć "młoda" ma pół roku i nie ma ugruntowanych zarobków".

Radzę czytać dokładnie opis.


Dobra zarabiająca strona - 600zl/mie - TANIO - surfer0700 - 20-07-2013 22:47

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.