Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwany/Poszukiwana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwany/Poszukiwana (/Temat-Poszukiwany-Poszukiwana-71321)

Strony: 1 2


Poszukiwany/Poszukiwana - Vister81 - 18-06-2013 19:41

Witajcie!

Na początku chciałbym zauważyć, że zwracam się tutaj tylko i wyłącznie do osób, które mają doświadczenie z PPA. Poszukuję również osoby, która ogarnia j. angielski na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym.
Nie może to być również ktoś, kto ma mały staż na forum - musi to być ktoś po prostu zaufany.

Przejdźmy do sedna - chciałbym współprowadzić z kimś stronę o tematyce PPA. Oczywiście domena i hosting to moja działka.
Od osoby współpracującej będę wymagał pisania postów, szukania pomysłów, i tym podobne.
Ja zajmować się będę pozycjonowaniem oraz sprawami technicznymi :]
Strona strictle pod Hacki Jerk


Jak wspomniałem, szukam ZAUFANEJ osoby, z którą będę mógł prowadzić wspólne konto na FC (tak, FireCash). Będę również kontaktował się z ekipą Fire na temat jakiegoś zabezpieczenia konta przed "nieczystym" zagraniem Twoim lub moim.

Co do zarobków i innych szczegółów - na pewno się dogadamy Wink
Proszę pisać na PW!

Pozdrawiam Jerk2


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - daniel42na - 18-06-2013 19:47

hmmm...
nie chce być chamski ale szukasz kogoś kto odwali to co najtrudniejsze i podzieli się z Tobą na pół? Dodgy


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - Vister81 - 18-06-2013 19:48

(18-06-2013 19:47)daniel42na napisał(a):  hmmm...
nie chce być chamski ale szukasz kogoś kto odwali to co najtrudniejsze i podzieli się z Tobą na pół? Dodgy

Wręcz przeciwnie :]
Sam będę osobie tej nasyłał wszystko to, co tylko wygląda na wartościowe. Od osoby współpracującej wymagałbym zbierania obrazków oraz pisania opisów Smile
Dla mnie pozostaje pozycjonowanie, utrzymywanie porządku technicznego, oraz jak wspomniałem, podsuwanie (oczywiście osoba po drugiej stronie również musi być kreatywna) "nisz". Do tego mam swoje projekty na głowie, także...

Aha! I dobrze byłoby, gdyby "ten ktoś" chciałby również pracować nad wyglądem strony. Ja mam swoją na głowie, i drugi raz grzebać w kodzie motywu nie mam zamiaru Tongue


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - octawius - 18-06-2013 19:51

A ile zarobiłeś już na PPA?? ^^ Ja mogę cie zatrudnić do pisania postów u mnie ^^


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - Vister81 - 18-06-2013 19:53

Zarobić to zarobiłem już prawie połowę tego co Ty :]

A postów nie mam zamiaru dla kogoś pisać, gdyż mam... Specyficzną formę układania zdań (przynajmniej w języku angielskim), i ktoś mógłby łatwo mnie wyczaić Tongue


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - Gremquen - 18-06-2013 19:58

Czyli współpracownik ma dodawać nisze tak?
A co z ich promocją?

Promocja na Youtube, czy tylko SEO?


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - octawius - 18-06-2013 20:00

Można pomyśleć o tym ale jak coś to na HC Smile Masz moje gg odezwij się :>


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - Vister81 - 18-06-2013 20:01

Od kiedy "Hacki" można nazwać niszami? :] Do tego to co, czym ktoś się będzie dzielił, zależy od niego. Sam jestem w stanie wyjawić bardzo dochodowy, aczkolwiek oklepany, post/temat.

I jeśli można mówić o "pozycjonowaniu", to raczej SEO i Google, prawda?


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - patryk0407 - 18-06-2013 20:04

pisz na gg 5188209


RE: Poszukiwany/Poszukiwana - Vister81 - 18-06-2013 20:07

(18-06-2013 20:00)octawius napisał(a):  Można pomyśleć o tym ale jak coś to na HC Smile Masz moje gg odezwij się :>

Na HC to może kiedyś, mam sporo pomysłów pod inne serwisy, więc wkrótce możesz na mnie liczyć Jerk2


@EDIT
AKTUALNIE NIEAKTUALNE!