Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Djram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Djram (/Temat-Dziennik-pracy-Djram-71309)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy Djram - Takahari - 18-06-2013 20:58

No ten dziennik warto śledzić. Poradniki były świetne mam nadzieje że to również Big Grin


RE: Dziennik pracy Djram - makingmoney - 19-06-2013 09:05

Były tak świetne, że jego blogi upadły.
Szczerze to teraz żałuję, że z nich korzystałem (automatyczne katalogowanie), bo nic to nie dało a ryzykuję, że skończę jak on.


RE: Dziennik pracy Djram - djram - 19-06-2013 11:16

Nie Blogi tylko blog, stal na bloggerze, nie pisalem nigdy wlasnych postow, tylko kopiowalem wpisy od innych - z tego powodu upadl


RE: Dziennik pracy Djram - As7 - 19-06-2013 11:21

A jak z tagami postępujesz ? Dodajesz np: 5-10 najważniejszych takich gdzie jest najwięcej wyszukiwań czy robisz niezły spam i dodajesz wiele różnorodnych ?

A jak promujesz to dany wpis(podstronę bloga na daną fraze typu hack coś tam) czy podstronę z /tag/ ?


RE: Dziennik pracy Djram - makingmoney - 19-06-2013 11:26

(01-04-2013 22:11)djram napisał(a):  Jezu co wy tak pytacie czy black czy hat ciezko to stwierdzic ... podaje wam metody ktorych sam uzywam i jak widac moje blogi jeszcze stoja i zyja,

Sory, myślałem, że masz więcej niż jeden Wink


RE: Dziennik pracy Djram - octawius - 19-06-2013 17:00

Na blogerze tyle zarobić jesteś pro ^^ Ja akurat śledziłem takiego bloga i z dnia na dzień wyświetlenia spadły prawie do zera może i to twój Smile


RE: Dziennik pracy Djram - vankosiara - 19-06-2013 17:37

Pozycjonowanie a nie jakieś filmy.
Wreszcie coś pewnego a nie ban i wszystko chooy strzela Cool
Twój dziennik na pewno będę śledził. Wink


RE: Dziennik pracy Djram - djram - 22-06-2013 09:07

Dzien 3,4,5

Na moim blogu znajduje sie okolo 20 unikalnych wpisow z czego nie wszystkie zostaly zaaktualizowane przez google .

Zacząłem zdobywać linki, jak na razie do strony głównej, linki pozyskałem z for na których jestem aktywnym użytkownikiem, linki w stopce i profilu, dzisiaj stworze sobie baze bardzo mocnych stron z pr minimum 4 i umieszczę tam linki, będą to fora i mocne blogi ( link w komentarzu )

Jak na razie mojego bloga odwiedzily 43 osoby

Zarobki 00,00

Dalsza aktualizacja wieczorem


RE: Dziennik pracy Djram - Cevu - 23-06-2013 00:19

Powodzenia. Będę śledzić Smile


RE: Dziennik pracy Djram - TastemanPL - 23-06-2013 10:06

Powiedzenia:]