Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Djram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Djram (/Temat-Dziennik-pracy-Djram-71309)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy Djram - djram - 18-06-2013 16:08

Z racji tego ze wyświetlenia na moim obecnym blogu spadły do minimum założyłem ten temat aby pokazac wam w jaki sposob zarabiam, to nie bedzie dziennik do auto motywowania tylko do pokazania wam na czym i w jaki sposob zarabiam.

Dzien 1-2:

Kupno domeny .com - bardzo duzo czasu zastanawialem sie na wyborem nazwy domeny, z racji tego ze pingwin 2.0 obnizyl wartosc stronom o grach, nie chcialem aby w nazwie domeny widniala nazwa game, ale zaryzykowalem i zdecydowalem sie na to.

Wykupienie hostingu u 2ap.pl - wybralem ten hosting poniewaz juz go kiedys uzywalem i byl niezawodny, mam nadzieje ze ciagle tak jest.

Podpiąłem domene, zainstalowalem Wordpressa, myslalem nad zainstalowaniem innego silnika typu datalife engine albo drupal, ale wybralem wordpresa z powodu seo , nie ma rownych .

Zainstalowalem wszystkie potrzebne wtyczki

Yoast WordPress SEO i inne

Dodalem 3 posty, zatrudnilem osobe do pisania postow, (tak znam angielski ale chcialem zeby moje posty byly na konkretnym poziomie pisowni) aktualnie czekam na teksty dzisiaj dodam jeszcze okolo 10 postow , i zaczne recznie zdobywac do nich linki. Nie bede korzystal z programow typu gsa , po ostatniej aktualizcji googla strach tego uzywac, duzo linkow pochodzi z malo wartosciowych stron co bardzo obniza wartosc mojej strony.

"Nisze" jakie wybralem pochodza z tąd https://play.google.com/store/apps/collection/topgrossing . Dzial ten nazywa sie Najbardziej dochodowe – Aplikacje, wiec skoro ludzie uzywaja tam mikro platnosci to na pewno jest wielu ktorzy nie chca za nie placic i beda szukac omijanek Big Grin


Strona nie zostala jeszcze zaindeksowana przez google wiec tylko czekac.


Nie korzystam z youtube ani innych serwisow video , opieral bede sie tylko na optymalizacji i pozycjonowaniu strony

Zarobek dnia pierwszego 00,00 $


Dzien 3,4,5

Na moim blogu znajduje sie okolo 20 unikalnych wpisow z czego nie wszystkie zostaly zaaktualizowane przez google .

Zacząłem zdobywać linki, jak na razie do strony głównej, linki pozyskałem z for na których jestem aktywnym użytkownikiem, linki w stopce i profilu, dzisiaj stworze sobie baze bardzo mocnych stron z pr minimum 4 i umieszczę tam linki, będą to fora i mocne blogi ( link w komentarzu )

Jak na razie mojego bloga odwiedzily 43 osoby

Zarobki 00,00

aktualizacja wieczorem


RE: Dziennik pracy Djram - roniartur - 18-06-2013 16:12

Powodzenia, wróć do starych zarobków!


RE: Dziennik pracy Djram - flown - 18-06-2013 16:41

Będę śledził Smile

wiesz jestem w tym zielony, ale chyba te nisze wyglądają na troche liche Smile


RE: Dziennik pracy Djram - djram - 18-06-2013 17:10

Nic mylnego Big Grin jedna z tych nisz zostala pobrana u mnie juz ponad 600 razy Big Grin


RE: Dziennik pracy Djram - vankosiara - 18-06-2013 17:22

Dzięki za niszę Wink
Nie długo spróbuje. Powodzenia!

Mógłbyś mi powiedzieć jak zdobywasz ręcznie linki?


RE: Dziennik pracy Djram - Bandaid - 18-06-2013 17:22

No nareszcie dziennik kogoś kompetentnego, czekam a częste aktualizacje!


RE: Dziennik pracy Djram - As7 - 18-06-2013 18:57

Tez będę śledził Jerk


RE: Dziennik pracy Djram - Komet - 18-06-2013 19:16

(18-06-2013 17:22)vankosiara napisał(a):  Mógłbyś mi powiedzieć jak zdobywasz ręcznie linki?

Przyklady od Admina:
http://zarabiam.com/Temat-Sposoby-na-zdobycie-backlinkow-o-WYSOKIM-PR-69423
I ode mnie:
http://zarabiam.com/Temat-Lista-stron-Do-Follow-o-wysokim-Page-Ranku-70620
~~~~~~
Fajnie, ze wreszcie dziennik kogos kto juz siedzi w temacie bo pewnie bedzie sie mozna czegos ciekawego dowiedziec

Admin, mysle ze przydalby sie osobny dzial na te dzienniki, zeby zainteresowani sledzeniem innych mogli znalezc wszystko w jednym miejscu.


RE: Dziennik pracy Djram - Vister81 - 18-06-2013 19:34

Ram! Wiedz, że od Ciebie posiadam znaczną część wiedzy na temat pozycjonowania, także życzę Ci JAK NAJLEPIEJ!


RE: Dziennik pracy Djram - szybkikwit - 18-06-2013 20:39

Powodzenia w powrocie do TOpki Big Grin

O widze że też nie chcesz sie bawic w YT itd Big Grin

Ja nie posiadam ani jednego filmiku na YT Big Grin wszystkie UU z Googli Big Grin Smile