Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! (/Temat-Muzyka-wideo-tapety-itp-Wrzucajcie-i-sciagajcie-7130)



Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! - Dareczek13 - 14-05-2010 22:40

Witam !
Załozyłem tego posta ponieważ każdy chce zarobić w internecie , zapewne wielu z was na uploadzie .Wiec pomyslałem ,że uzytkownicy uploadujący jakieś ciekawe pliki (muzyke,wideo,teledyski,tapety itp.) mogą powrzucać tutaj swoje linki i zarazem ściągnąć coś od innych Wink A zaś uzytkownicy nie "bawiący" się w upload mogą przy okazji ściągnąć interesujące ich pliki Wink

To ja podam pare swoich i będę co jakis czas coś dodawał Wink

PS.Opisujcie w miarę co wrzuciliście ;P

-50Cent & Eminame-Gatman_Robin (cały album)
-Pacs Life (Bardzo fajny album 2pac'ka)
-2pac-Loyal to the game (SuPER)


RE: Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! - SZAFI - 14-05-2010 23:43

Pliki które wrzuciłeś są nielegalne, nie róbmy z tego forum warezu, są inne fora np. darkwarez.pl albo precyl.pl

Dobranoc Smile


RE: Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! - Daminn - 16-05-2010 00:41

A tak na marginesie, najpierw znak interpunkcyjny potem spacja!


RE: Muzyka , wideo , tapety itp. Wrzucajcie i ściągajcie!! - SZAFI - 19-05-2010 13:10

Myślę że temat powinien wylądować w miejscu zwanym "kosz" Smile