Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? (/Temat-Youtube-czy-oplaca-sie-sprzedawac-like-itp-71260)



Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - Krzysztof97 - 17-06-2013 19:18

Witajcie!
Mam pytanie odnośnie YT.
Czy opłaca się nabijać na wszelkich serwisach punkty i później sprzedawać like'i, suby itp... na allegro?
Jeśli tak to mógłby mi ktoś napisać jakie trzeba ustalić ceny, żeby schodziło to?Big Grin(na allegro ceny za 100subów są bodajże od 2zł-6zł)
PozdrawiamSmile


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - Szaman1644 - 17-06-2013 19:20

Wszystko się opłaca sprzedać, a co do cen to chyba nie jest trudne. Muszą być konkurencyjne Huh


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - Krzysztof97 - 17-06-2013 19:33

Tylko jest X ofert po 5-6zł/100 subów i jedna(przynajmniej jedną widziałem) za 2zł;d
Ma ktoś może link do generatora opisu aukcji? Bo kiedyś taki gdzieś widziałem, ale nie pamiętam gdzie;d


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - Sp00n - 17-06-2013 21:01

Po co się pytasz czy to opłacalne ?! To zależy od Ciebie jak mierzysz wysoko czy chcesz mieć 10 zł czy 2000 zł ?!


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - 4expage - 20-06-2013 10:22

Na Youtube można dobrze zarabiać. Ostatnio czytałem o blogu kotlet.tv który dobrze zarabia


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - luidor - 24-06-2013 10:56

Wszystko zależy ile sztuk sprzedajesz po 2-6 zł ile masz lajków, subskrypcji a na Allegro jaką masz opinię. Raczej z ceną nie ma co przesadzać jak również z konkurencyjną czyli dajesz niższą i co z tego, mniej zarobisz i psujesz rynek. Zapotrzebowanie jest dosyć spore, bo to w sumie tania reklama. Jeśli ktoś będzie chciał aby jego film stał się popularny czyli był w pierwszej 10 wśród oglądanych to będzie nabijał statystykę, a więc kupi lajki. Ale nie jest łatwo zebrać lajki a później to sprzedać przynajmniej na początku.


RE: Youtube - czy opłaca się sprzedawać like itp...? - hertia - 24-06-2013 12:45

Ostatnio widziałem na Allegro jak ktoś sprzedawał poradniki do takiej jedne gry w sumie zaskoczyło mnie to w tym że z 10 sztuk poszło mu aż 2 poradniki a gra jest stara jak świat i mało popularna?