Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zniknięcie filmu z wyszukiwarki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zniknięcie filmu z wyszukiwarki (/Temat-Znikniecie-filmu-z-wyszukiwarki-71245)



Zniknięcie filmu z wyszukiwarki - DawidFB - 17-06-2013 14:07

Od ponad tygodnia promuję na yt pewien film.
Po wpisaniu tytułu pojawiał się na 1 miejscu,właśnie przyszedlem ze szkoły,chciałem zobaczyć jak tam komentarze,viewsy i like a tu nie ma filmu w wyszukiwarce yt. Przestraszyłems ię ze mi usuneli film,ale wchodzę na swój kanał a on nadal,jest,wszystko nadal się naliczxa. (viewsy,like,com)
Miał ktoś taką sytuacje? Film spowrotem wróci do wyszukiwarki? Jakies usunięcie czy co?
----
jeżeli zła kat. lub coś to przepraszam.


Odp: Zniknięcie filmu z wyszukiwarki - Slight - 17-06-2013 14:08

Sprawdź czy aby na pewno jest poprawna nazwa tytułu i czy film jest publiczny. ;]

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zniknięcie filmu z wyszukiwarki - DawidFB - 17-06-2013 14:16

Tak,wszystko ok.
Zauważyłem własnie kolejną rzecz. Wtedy filmik był pierwszy po wpisaniu "*nazwa filmu* download" , teraz go nie ma nawet na pierwszych 10 stronach. A kiedy wpisze się pełny tytuł z "dodatkami" to wyskakuje dopuiero drugi.Po wpisaniu: *Tytuł filmu* download Hack for Xbox360" itp.