Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PerfetMoney - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: PerfetMoney (/Temat-PerfetMoney-71240)



PerfetMoney - scibi - 17-06-2013 12:40

Witam, chciałbym sie dowiedziec jak to jest z wypłatami z PM na polskie konto bankowe.
Nie rozumiem ceny wypłaty.
Czy za wypłate 50$ na konto bankowe musze zapłacić 50$+1,5%, czyli wypłacam 50$ a za wyplate płace 50,75$? Czyli razem musze miec na koncie 100,75$ by wypłacic 50$?

Czy jest jakis bardziej opłacalny sposob wypłaty od nich $?

Dziekuje za pomoc Smile


RE: PerfetMoney - tomazzi - 17-06-2013 13:45

od kwoty wypłaty pobierany jest 1,5% prowizji plus na konto otrzymujesz w pln po zaniżonym kursie bankowym
obecnie jest to 3.02 pln za 1$

najlepiej sprzedawać walutę po kursie npb lub o 1-2 gr niższym na i-transfer
masz znacznie szybciej gotówkę na koncie no i w korzystniejszej ilości Smile


RE: PerfetMoney - scibi - 17-06-2013 13:51

Na i-transfer , musze dac oferte, ktos ja zakceptowac tak?
Potem on wysyla kase na i-transfer, a ja jemu na PM, robie ss, potwierdzam, on potwierdza i kazdy ma kase?


RE: PerfetMoney - tomazzi - 17-06-2013 14:26

(17-06-2013 13:51)scibi napisał(a):  Na i-transfer , musze dac oferte, ktos ja zakceptowac tak?
Potem on wysyla kase na i-transfer, a ja jemu na PM, robie ss, potwierdzam, on potwierdza i kazdy ma kase?

nie Smile
na i-transfer wystawiasz ofertę sprzedaży : podajesz ilość waluty, jakiej i na jakim procesorze i cenę za jaką chcesz sprzedać
zatwierdzasz i czekasz na oferty zakupu - jak ktoś będzie chciał kupić otrzymasz e-mail z informacją, wchodzisz wtedy na konto w transakcję, zatwierdzasz i dokonujesz przelewu na podane konto osoby której ofertę kupna od ciebie zaakceptowałeś
po przelewie nie robisz żadnego screen tylko w komentarzu potwierdzenia wpisujesz, że dokonałeś przelewu z takiego a takiego konta i zatwierdzasz
po zatwierdzeniu czekasz na potwierdzenie ze strony kupującego, że otrzymał $ i potwierdzenie również sprawia, że na twoje konto w IT trafiają pln
jeśli do 24 h byś nie miał potwierdzenia wtedy zakładasz spór wysyłając ss przelewu i ekipa IT ręcznie potwierdzi transakcję i otrzymasz pln na swoje konto

pamiętaj, że i tam nie brak oszustów więc by uniknąć oszusta i oszustwa nie przeprowadzaj żadnych transakcji pod żadnym pozorem poza serwisem IT bo w sytuacji gdy nie otrzymasz zapłaty za dokonaną sprzedaż zakładasz spór i pieniądze otrzymujesz, transakcja poza serwisem IT nie daje ci ochrony ze strony serwisu


RE: PerfetMoney - scibi - 17-06-2013 14:44

Dziekuje Ci bardzo Smile


RE: PerfetMoney - dite-pl - 25-06-2013 14:38

Pozwolę się podłączyć z pytaniem.
Wczoraj zarejestrowałem się na i-transfer (dziś zostałem zweryfikowany).
Czy uda mi się sprzedać za pośrednictwem tego serwisu małe ilości $ (np. 7-8 USD, czy nawet mniejsze ilości) ?
Za ile trzeba by wystawić $, żeby mieć zainteresowanie, za 3,15 PLN na dzień dzisiejszy ?