Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przedłużanie umowy z Plusem :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przedłużanie umowy z Plusem :P (/Temat-Przedluzanie-umowy-z-Plusem-P-71234)



Przedłużanie umowy z Plusem :P - Forever555 - 17-06-2013 09:12

Hej Big Grin
Zamierzam przedłużyć umowę z Plusem, ale po zobaczeniu cen telefonów pomyślałem, że te telefony można kupić nowe w sklepach typu MediaMarkt itp. Mam numer w Plusie już od ponad 8 lat, i czy dzięki temu mogę dostać jakąś zniżkę na telefon.? Kiedyś nawet gdzieś na forum czytałem, że pewna osoba miała numer od 12-13 lat i dostała za darmo telefon... A jeśli nie mogę liczyć na zniżkę, to jak zrobić , by sami zniżyli cenę.? Myślałem aby powiedzieć w salonie że mam już lepszą ofertę, ale jeśli oni zapropnują jeszcze lepszą, to zostaje u nich xD.
Z góry dzięki za pomoc Big GrinD


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - bios - 17-06-2013 09:36

Najlepiej iśc do nich do salonu Wink


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - Forever555 - 17-06-2013 09:43

Dzwoniła do mnie konsultantka z Plusa, spytałem się o Galaxy s3 Mini, 36 doładowań po 30zł... musiałbym dopłacić 700zł O.o Mój kumpel dostał ofertę tego samego telefonu 30 doładowań po 30zł za 1zł... Baardzo dziwne Big Grin


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - Archiebald - 17-06-2013 09:56

Ja ze swojej strony nie polecam przedłużać umowy w plusie . sam jestem tam już ponad 8 lat (czy nawet 10 Smile ) i p grubym namyśle to jest moja ostatnia umowa w plus . Na przedłużenie umowy oprócz jakichś marnych pakietów lojalnościowych ta sieć nigdy nic konkretnego nam nie oferuje jako stałym klientom , bo to samo dostają świeżaki .
Sądzę to na podstawie rozmów ze znajomymi i rodziną , którzy mają u innych dostawców i zawsze są zadowoleni z ofert .
Telefony też są często droższe niż w innych salonach .
W innych sieciach jest inaczej (tzn jak kończy się umowa to Ci coś proponują a nie wciskają to samo co wszystkim) dlatego proponuję zmienić .
Na pewno znajdziesz tańsze oferty niż w plusie a poza tym za samo przejście są już jakieś promocje .
Teraz nawet nie opłaca się abonamentu tylko pre paid a telefon za darmo możesz dostać w heyah jak będziesz przez rok ładował regularnie.
Osobiście polecam przejść do play jeżeli już masz zamiar przedłużać umowę a nie zostawać w plusie.


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - duzypawel - 17-06-2013 10:05

najlepiej grać twardo - złożyć wypowiedzenie i czekać Smile wtedy łatwiej negocjować bo przecież tracą klienta Smile


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - Forever555 - 17-06-2013 10:18

@Archiebald świeżaki dostają jeszcze lepsze oferty Wink Myślę nad różnymi ofertami, mam na razie Mini 2 i nie chcę przesiadać się na telefon o podobnych parametrach lub nawet gorszych Smile
@duzypawel chyba w tym kierunku pójdę Big Grin Lekko zasugeruję że u konkurencji dostałem lepszą ofertę i tyle Wink może zmiękną xD


RE: Przedłużanie umowy z Plusem :P - Archiebald - 17-06-2013 10:33

@ up , to raczej nic nie da , oni mają zwykłych klientów w d... i nie negocjują z nimi a oferty , które proponują są generowane przez system ( co innego jak masz firmę i 10 tel w niej Wink ) takie metody już testowałem i zawsze się to kończy niczym .
Chłopie Wink przejrzyj sobie oferty innych sieci , poczytaj o promocjach i bonusach i nie upieraj się tak przy tym plusie bo nie warto .
W innych sieciach klient na prawdę jest lepiej traktowany .