Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf-fenka i PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Surf-fenka i PPA (/Temat-Surf-fenka-i-PPA-71215)



Surf-fenka i PPA - Lady_Punk - 16-06-2013 18:56

Witam,
Czy ktoś z was korzysta z Surf fenka jako bota do viewsów? mam sporo punktów ale do magicznej piątki mi jeszcze brakuje Smile więc myślę dobić sobie wyświetleń na Youtube.
Tylko mam wątpliwości, czy to skuteczna metoda - rzucanie swojej niszy w oglądających Polaków może grozić kradzieżą.
Co sądzicie?


RE: Surf-fenka i PPA - miniek9090 - 16-06-2013 19:23

kradzieżą?
większość z tych osób nie wie co to jest PPA i dlatego używa surfa.
możesz spokojnie wstawiac , tylko nie wiadomo ile czasu te wejścia będą zliczac Big Grin


RE: Surf-fenka i PPA - Kamilov - 16-06-2013 21:53

Nie wiadomo czy Ci zaakceptują jeśli film YT jest pod PPA.
Przy próbie wrzucenia bloga PPA do surfa, dostałem ostrzeżenie i nie zaakceptowano ów bloga.


RE: Surf-fenka i PPA - Lady_Punk - 17-06-2013 07:17

hehe, na szczęście już ponad 200 wyświetleń poszło Smile zobaczymy tylko czy Youtube to naliczy. Mam 100000 punktów więc może z 4000 viewsów nabiję Smile


RE: Surf-fenka i PPA - jaryczok - 17-06-2013 12:05

(16-06-2013 21:53)Kamilov napisał(a):  Nie wiadomo czy Ci zaakceptują jeśli film YT jest pod PPA.
Przy próbie wrzucenia bloga PPA do surfa, dostałem ostrzeżenie i nie zaakceptowano ów bloga.

To miałeś pecha bo mojego bloga ppa zaakceptowali bez gadaniaSmile