Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 nisze PPA za 30 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 3 nisze PPA za 30 zł (/Temat-3-nisze-PPA-za-30-zl-71208)

Strony: 1 2


RE: 3 nisze PPA za 30 zł - matek697 - 24-06-2013 23:02

Jako, że zakupiłem i dotarł do mnie 3pak tych nisz mogę coś o tym napisać.

Pierwszą nisze już znałem, zarabiałem na niej i zarabiam do teraz.. poradnik od vippera jednak pokazał mi kilka ciekawych rzeczy, z których skorzystam na pewno.Na pewno polecam postawić WWW do tego (ja akurat to już miałem gotowe) i potem jeszcze trochę popracować a po kilku dniach już będą wpadać $$ Tongue

Druga nisza, którą dostałem (jest to zapewne ta dodana w tym temacie) wymaga znajomości języków obcych, no i translator niewiele się tutaj przyda, a jeśli chodzi o Polskę, owszem da się zarabiać lecz zauważyłem, że nisza ta dla naszego kraju się już wyczerpuje i trzeba kierować się za granice. - można na tym ładnie zarobić, lecz potrzeba znajomości języków co jest przeszkodą dla niektórych.

Trzecia nisza.. uff szkoda pisać ;d "Tylko człowiek bez serca mógłby na tym zarabiać" - podpisuje się pod tym w 100%, lecz ja spróbuje w końcu zapłaciłem ;p

Sądzę, że 30 zł to idealna cena, tylko brać i zarabiać.
Ja jednak nie jestem w pełni zadowolony, gdyż jak już pisałem zarabiałem na pierwszej niszy i nieco się zawiodłem otwierając pdf. Pozostałe dwie nisze jednak dają mi nadzieje na dobry zarobek.


RE: 3 nisze PPA za 30 zł - vipper - 03-07-2013 09:29

ref.


3 nisze PPA za 30 zł - surfer0700 - 12-08-2013 18:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.