Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 nisze PPA za 30 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 3 nisze PPA za 30 zł (/Temat-3-nisze-PPA-za-30-zl-71208)

Strony: 1 2


3 nisze PPA za 30 zł - vipper - 16-06-2013 16:33

1.Nazwa przedmiotu : Nisza PPA x 2
2.Opis przedmiotu : 2 proste nisze/metody zarobku na PPA. Obydwie wymagają sporego nakładu pracy na początku, jednak potem jest z górki. Big Grin Przy pracy około 3 -5 godziny dziennie można wyciągnąć całkiem fajną sumę. W zależności od kraju nad jakim pracujemy. Dziennie około 30$ na jednej i 30$ na drugiej, pracując na Francji. Razem 60$ Smile To taka nominalna średnia.

Druga nisza to ta z tego tematu:
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Nisza-PPA-70069
Jest to dokładnie to samo, w nowej okładce i w pakiecie z tą poprzednią.

3.Zdjęcia : ----
4.Kontakt : PW
5.Cena : 30 zł do czasu recenzji, potem 40 - 60 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, podaje dane ty przelewasz Smile

Czy ta nisza to:

- Hack NIE
-Bot NIE
- Cheat NIE
- Download jakiejś gry NIE
- Promowanie na YouTube? NIE
- Na DailyMotion? NIE
- Na Vimeo? NIE
- Ogólnie jakieś serwisy Video? NIE
- PPD NIE
- PPA TAK
- Potrzeba WWW? NIE, w pierwszej niszy może jednak znacząco pomóc!

ODDANE DO RECENZJI, DO MOMENTU OTRZYMANIA TEJ RECENZJI CENA WYNOSI 30

Pozdr. i niech moc będzie z Tobą! Idea


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - malpa2 - 16-06-2013 16:57

A ile za tą jedną pierwszą niszę bo 2ga z tego co czytałem jest dość "kontrowersyjna" i chciałbym tą pierwszą tylko Wink


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - vipper - 16-06-2013 17:05

Niee to jest 2 pak nisz i nie ma w jej składzie tej kontrowersyjnej, jest:
  1. Jedna nowa, nigdy nie publikowana
  2. Druga, publikowana ta dobra nisza


Tej kontrowersyjnej nie ma w pakiecie Smile Chociaż niech będzie dorzucam ... Teraz jest 3'pak nisz za 30 zł Smile


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - Komet - 16-06-2013 19:08

Vipper mozna wiedziec ile wyciagnales w ppa w czerwcu? mozna wyciagnac ta kwote co mowisz przy pracy przez 3-5h dziennie przez ile ? Pracuje tydzien a potem miesiac zarabiam, czy trzeba dzien w dzien czy jak?


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - xyourneyx - 16-06-2013 19:20

Legalne? Oszukiwanie takie "mocne" (jakieś propozycje o pracę, matury, naciąganie) czy takie "zwykłe" (jak hacki np)?

Jeśli oszukiwanie "zwykłe" Jerk2 to biorę


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - vipper - 16-06-2013 19:58

Wyciągnąłem nieco ponad 50 $ ogółem przez 11 dni, tylko 4 dni intensywnej pracy Tongue Dowody masz w starej publikacji. Co do nowej niszy to można nią zarabiać podobnie, reklamujesz to samo i podobne rzeczy tylko na innej stronie, - trochę więcej zachodu z nią na początku, potem większy luz. Tongue
Na tej pierwszej te kilka godzin jak pracujesz to jest to naprawdę intensywna praca.

@UP
Nie to nie są matury, praca, hacki, boty, bugi itp. Jest to bardziej zwykłe oszustwo Tongue
Pozdrawiam Big Grin

@DOWN
Nie każdy ma takie szczęście i umie pracować na Hackach, tutaj pracujesz na jednej rzeczy hurtowo ... Smile Zbyt szybko się to nie przedawni w porównaniu z Hackami, nikt Cię nie oflaguje itd. Tongue


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - Bandaid - 16-06-2013 20:09

Sorry ale 50$ to ja mogę w dzień wyciągnąć na najzwyklejszych hackach..... Sprzedajesz tak hurtowo te nisze więc nasuwa się jakże oczywiste pytanie czemu sam na nich nie zarobisz?


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - xyourneyx - 16-06-2013 20:27

Dobra, to biorę. Wyślij mi numer banku na pw. Jutro przed 7 lub po 13 wyślę kasę

Jeszcze jedno, żadna z nisz nie jest +18?


RE: 2 nisze PPA za 30 zł - PETERILLUSION - 16-06-2013 20:54

Kupuje prosze o PW.


RE: 3 nisze PPA za 30 zł - vipper - 19-06-2013 15:32

@UP Obaj panowie, transakcja pomyślna Tongue