Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM Go - Reklamy CPM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPM Go - Reklamy CPM (/Temat-CPM-Go-Reklamy-CPM-71201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CPM Go - Reklamy CPM - poczmail - 26-06-2013 05:43

Ok, dzięki za info - a z których CPM korzystasz ogólnie i które - według Ciebie - są najbardziej opłacalne?


RE: CPM Go - Reklamy CPM - goodcast.tv - 26-06-2013 11:23

tlvmedia.com (według mnie jakis shit, ale muszę dobić do wypłaty. Nie uwierzysz, zarobek $2-3/day)
Sam przyznasz, że za 90k unikalnych 3 dolary to jest skandal
[Obrazek: Beztytuup_nxaeraa.png]

clicksor.com - tu jest spoko

adsense - było fajnie, ale coś mi domenę zbanowali nie wiem za co kompletnie. W powodzie napisali łamanie zabezpieczeń, co kolwiek to znaczy.
Dziwne, bo strony typu plej.tv itd adsense mają normalnie wstawione. Dodam, że odwoływałem się ale nic to nie dało. Może, że byłem małym graczem wtedy na rynku? Któż to wie, zrobię nową stronę na nowej domenie, poczekawszy aż zwiększy się ruch to spróbuje z tym google.

-cpmfun - tu było super, zarobki nawet $50 dziennie za 100-150k uu. Niestety po uzbieraniu prawie 600 dolarów zbanował domenę, za prawdopodobieństwo używania botów. Cóż rozumiem, nie codziennie taki gracz korzysta z takich marnych stronek cpm.

-cpm24.pl - tu tragedia, słabe zarobki, admin oszukuje i co tu więcej napisać. Wspierałem go bo był z PL, jednak zwątpiłem, że będzie poprawa.
Zarobiłem tam jakieś 300pln przez uwaga... miesiąc emisji.


RE: CPM Go - Reklamy CPM - Kzn - 26-06-2013 12:14

Może jakieś reklamy ero ?


RE: CPM Go - Reklamy CPM - poczmail - 26-06-2013 13:34

Może spróbuj potestować też inne sieci - samo CPM Go jak widać zapowiada się ciekawie.


RE: CPM Go - Reklamy CPM - goodcast.tv - 26-06-2013 13:47

Erotyczne reklamy Ok, ale skąd je wziąść? I to też nie mogą być jakieś naprawdę kontrowersyjne, bo jeszcze będę musiał dać alert +18 ;-)


RE: CPM Go - Reklamy CPM - poczmail - 26-06-2013 14:36

Najlepiej poszukaj w necie takich sieci, wygooglując choćby frazę "adult cpm network" - jak już coś znajdziesz, sprawdź w rzeczywistości ich reklamy i poszukaj jakichś dowodów wypłat, żebyś nie wszedł czasem w scam'a Smile


RE: CPM Go - Reklamy CPM - malwinski - 26-06-2013 22:23

ja tam mam stałą siec i pewną
wyswietlam reklamy cpm24.pl
placą na czas nic nowego nie szukam!
smiac mi sie chce z was jak szukacie czegosc co placi wiecej a potem nie wyplaca hahah
zrob cie dobre strony duzy ruch i kasa wzrosnie a nie narzekacie na male stawki


RE: CPM Go - Reklamy CPM - goodcast.tv - 26-06-2013 22:59

(26-06-2013 22:23)malwinski napisał(a):  ja tam mam stałą siec i pewną
wyswietlam reklamy cpm24.pl
placą na czas nic nowego nie szukam!
smiac mi sie chce z was jak szukacie czegosc co placi wiecej a potem nie wyplaca hahah
zrob cie dobre strony duzy ruch i kasa wzrosnie a nie narzekacie na male stawki

To jaki ruch w cpm24 trzeba mieć aby zarobić te 10k zł?
Chyba bilion odsłon


RE: CPM Go - Reklamy CPM - goodcast.tv - 27-06-2013 19:38

(edytowane na prośbę usera)


RE: CPM Go - Reklamy CPM - lukasz1950 - 27-06-2013 20:10

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego zlicza mi impressions ale niczego mi za nie nie daje?...
[Obrazek: be48bae7aa469f5cf57859cfdff82d43173.245.53.204sss.JPG]