Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowe sposoby zdobywania PTZ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowe sposoby zdobywania PTZ. (/Temat-Rozwiazane-Nowe-sposoby-zdobywania-PTZ-712)



[Rozwiązane]Nowe sposoby zdobywania PTZ. - gadget - 03-01-2010 18:22

Witam.Zasatanawia mnie jedena rzecz.Jezeli beda nowe sposoby zdobywania punktow to nagrody bede drozsze.Do tej pory mamy 3 sposoby zdobywania PTZ wiec pomyslcie z jakim trudem musielicie je zdobyc.Jak wejda te nowe sposoby to w jaki sposob bede liczyc sie te starte PTZ przciez ja np mam 700 i musialem je zbierac 40 dni a teraz 700ptz bedZie mozna zdobyc w 2 tygodnie.Bedzie to nie fer w stosunku do straconego naszego czasu.Za 700ptz moge miec ipod touch 32gb 3 generacja a jak wedzie nowe menu bede mogl ze pendrive wziasc....Moze lockerz ogosi taki wielki resctock w ktorym kazdy bedzie mogl wydac swoje PTZ i wraz z nowymi sposobami zdobywania PTZ ruszyc z kontem 0.


RE: Nowe sposoby zdobywania PTZ. - Leopard - 03-01-2010 18:41

Fajnie by było jak by pomnożyli nasze punkty powiedzmy 5x jeśli nagrody tyle podrożeją Smile. Ale myślę ze nie ma na co liczyć. Poprostu nasz czas pójdzie na marne Sad


RE: Nowe sposoby zdobywania PTZ. - RAQ - 03-01-2010 18:45

Powinni zrobić jeden giga restock trwający cały dzień i bez ograniczenia nagród, albo doprowadzić pkt do podobnego poziomu Smile
Zróbmy akcje, niech każdy napisze do nich w tej sprawie Smile


RE: Nowe sposoby zdobywania PTZ. - m-kamillo - 03-01-2010 18:53

na pewno nie zrobią jak to powiedzieliście giga restocku.
Oni by źle na tym wyszli, każdy by kupił jakąś nagrodę, więc musieliby mieś każdej nagrody tyle co do tej pory było wszystkich nagród w sumie.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nowe sposoby zdobywania PTZ. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.