Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów (/Temat-Jak-zarabiac-na-facebooku-przy-1000-fanow-71177)



Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Bazor - 16-06-2013 05:24

Witam.
Mam do dyspozycji 1k prawdziwych fanów na facebooku jak i 300 fanów na youtube. Jaki sposób będzie najlepiej opłacalny na pokaźny zarobek ? Chodzi mi o każdy rodzaj - boxy, uploading (mam tylko 1mb up). itp
W wielu próbach w dawnym okresie korzystania z forum, wszystkie sposoby okazały się fiaskiem. Tak więc spróbowałem youtuba i dokonałem pewnego rodzaju przełomu tym razem, zarobiłem bez partnera ofc na adsense (Screen: http://puu.sh/3gKnK.png) 75 euro. Po odwiedzeniu strony i przeglądania parunastu tematów zdziwiłem się po tak zróżnicowanym sposobie zarabiania i wielkości ich wypłat.
W takim razie nie pozostało mi nic innego jak zapytać was o dochodowy sposób z tym co mam i nie tylko.
Z góry dziękuje za pomoc !


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - xplus - 16-06-2013 08:20

Mógłbyś spróbować w PP i MLM o szczegółach poczytasz na stronach w podpisie


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Gittech - 16-06-2013 10:06

Fani z Polski? Głównie nastolatowie? Jaka tamatyka fanpage?


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Bazor - 16-06-2013 13:27

(16-06-2013 08:20)xplus napisał(a):  Mógłbyś spróbować w PP i MLM o szczegółach poczytasz na stronach w podpisie
Nie znam bardzo tych skrótów, ale jeżeli chodzi o buxy to wybierać zagraniczne czy pozostać na polskim produkcie ?
(16-06-2013 10:06)Gittech napisał(a):  Fani z Polski? Głównie nastolatowie? Jaka tamatyka fanpage?

Jest to dosyć łatwowierna gruba osób, na Facebooku moja strona zwie się "Bonzo" jest to fanpage o mało inteligentnej osobie. Mimo, iż piszę w 3 osobie (tytułuje filmiki na moim koncie yt w ten sposób) to i tak większość z nich jest przekonana, że coś w tym musi być prawdy. Tongue


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - xplus - 16-06-2013 17:48

PP to program partnerski a MLM multi level marketing tu masz wyjaśnione


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Admin - 23-06-2013 10:41

spróbuj oferty z netsales, na wielkich fanpagach po kilka stówek za wpis można zebrać, Twój do takich się jeszcze nie zalicza ale zawsze może coś wpaść Smile


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - poczmail - 23-06-2013 15:43

Ja dorzuciłbym jeszcze sieci afiliacyjne bez konieczności stron www, gdzie głównie zależy im na leadach w grach przeglądarkowych. Dobra zachęta na FP i kilkanaście złotych może ładnie wpaść do kieszeni. Wink


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Admin - 24-06-2013 07:50

Pisałem o tym nad twoim postem Wink


RE: Jak zarabiać na facebooku przy 1000 fanów - Juhas - 02-07-2013 16:25

socialshare.pl