Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly (/Temat-zarabiaj-na-promowaniu-fanpage-z-PPA-lub-adfly-71167)



zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - pleszczo - 15-06-2013 21:57

1.Nazwa przedmiotu : zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 20 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew

Witam serdecznie. Administruję ciekawostki geograficzne i kilka mniejszych fanpage o podobnej tematyce. Wpadłam kilka dni temu na metodę pozwalającą zarabiać po 1-2$ dziennie z adfly, a z PPA prawdopodobnie więcej, jednak nie testowałam. Moja metoda pozwala równocześnie zarabiać na fanpage i pozyskiwać na niego fanów.

Potrzebujesz:
-fanpage im większy tym większe zarobki. Jednak używając tej metody fani tracą do Ciebie zaufanie więc przynajmniej na początek radzę testować na takim po 2-5 tys fanów. Ja testowałam na fanpage około 3k
-fanpage nie musi mieć kompletnie ruchu, może być stworzony na samych sztucznych i nieaktywnych kontach
-warunkiem zarobku jest dodawanie 3-4 postów dziennie


Moje zarobki z fanpage
http://www.facebook.com/pages/Miejsca-o-których-istnieniu-nie-miałeś-pojęcia/200371060097748
[Obrazek: d7o.png]

Skutkiem ubocznym metody jest wzrost osób, które lubią fanpage.

Wykorzystujemy mechanizm działania facebooka i łatwowierność ludzi, ale nikogo nie oszukujemy. Można używać na fanpage o każdej tematyce

LICZBA SZTUK bez limitu - nie jest to nisza jako taka tylko mechanizm działania, a biorąc pod uwagę liczbę użytkowników nie ma możliwości wyczerpania Smile

Mam już przygotowany odpis dla tutora chętnych proszę o zgłoszenia w temacie Smile


RE: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - mikiniki - 16-06-2013 07:17

Ile chcesz za tego fanpejcza co podałeś wyżej ?
Pozdrawiam


RE: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - pleszczo - 16-06-2013 15:38

W temacie sprzedaję poradnik Wink

Co do fanpage odezwij się na PW

Recenzja trafiła do Yazira Smile


RE: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - yazir - 16-06-2013 22:29

Nie wiem czy to co dostałem na maila jako poradnik jest na serio, czy to żart... Na coś takiego to wpadł chyba każdy kto zarabia(ł) adf.ly czy innych skracaczach linków.
Tak czy inaczej nie polecam, chyba że ktoś obudził się 5 minut temu i uważa że jest to perfekcyjna metoda dla niego.



RE: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - pleszczo - 16-06-2013 22:50

No szkoda, gdyby jednak ktoś był zainteresowany to proszę o PW, w przeciwnym razie o zamknięcie tematu :/


RE: zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - Nemezis - 16-06-2013 22:57

facepalm


zarabiaj na promowaniu fanpage z PPA lub adfly - surfer0700 - 16-07-2013 22:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.