Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake, a łapki na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Fake, a łapki na yt (/Temat-Fake-a-lapki-na-yt-71161)



Fake, a łapki na yt - MegaPp9 - 15-06-2013 17:55

Wiadomo jak się wrzuca fake na youtube to ktoś na pewno da łapkę w dół po pobraniu. A z kolei jak będzie tych łapek w dół za dużo to też ludzie będą mieli mniejsze zaufanie. Stąd moje pytanie - czy lepiej jest całkowicie wyłączyć głosowanie, czy starać się rekompensować łapki w dół łapkami w górę przez enhance views?

PS. Pierwszy post na forum Big Grin


RE: Fake, a łapki na yt - roniartur - 15-06-2013 17:57

Opcja druga.


RE: Fake, a łapki na yt - Vister81 - 15-06-2013 18:09

Dostaniesz, co najwyżej, kilka łapek w dół Wink A setka łapek w górę to naprawdę mało roboty Jerk2


RE: Fake, a łapki na yt - Szaman1644 - 15-06-2013 18:13

Zdecydowanie nie należy wyłączać. Jak zauważyłem ci co ściągają zazwyczaj nie mają konta i nie dają łapek w górę. Mam filmik 2 miesiące i tylko 3 łapki w dół, a aż 45 pobrań, więc raczej nie dają dużo łapek w dół. Prędzej jakiś komentarz.


RE: Fake, a łapki na yt - Lady_Punk - 16-06-2013 18:49

punktów z enhanceviews bym nie marnował na like'i, które są tam bardzo drogie - ja zawsze ustawiam sobie komentarze, favorite'y i za resztę views. Do łapek w górę i subskrypcji najlepszy jest addmefast - dużo nabijasz punktów subami i lajkami, sam ustalasz cenę z punktów i efekty są błyskawiczne. Godzinka zabawy w klikanie i efekt zadowalający Smile

Łapek w dół to ja sam bym chciał, przy 279 like 2 dislike'i z moich innych kont to mało by wyglądało realistycznieUndecided


RE: Fake, a łapki na yt - daniel42na - 16-06-2013 19:09

kilka łapek w dół ma KAŻDY film i wygląda to jak najbardziej naturalnie
łapki w góre to drugi po wyświetleniach (pomijając opis filmu i tagi) czynnik wpływający na pozycje filmu w wyszukiwarce.
Tak że głosowanie włącz i ładuj w film dużo like