Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal (/Temat-Sprzedam-Doladowania-Do-Kazdej-Sieci-Na-Kazda-Kwote-Paypal-71159)

Strony: 1 2 3


[Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Pawlak093 - 15-06-2013 17:25

1.Nazwa przedmiotu: Doładowania do telefonu o każdym nominale
2.Opis przedmiotu: Doładowania do telefonu
3.Źródło pozyskania: allegro
4.Zdjęcia: -
5.Kontakt: gg: 4375289, PW
6.Cena:
6zł za 5zł doładowanie
11zł za 10zł doładowanie
21zł za 20zł doładowanie
25zł za 25zł doładowanie
30zl za 30zł doladowanie
49zł za 50zł doładowanie
7.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal - TYLKO

8. Nie wysyłam pierwszy, z czasem może sobie wyrobię opinię w tym temacie Smile


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - miniek9090 - 15-06-2013 17:30

Cytat:12zł za 10zł doładowanie
beka

Cytat:Nie wysyłam pierwszy, z czasem może sobie wyrobię opinię w tym temacie
jeszcze większa beka

Tutaj sprzedaje się doładowania taniej , a nie drożej Tongue


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - tomazzi - 15-06-2013 18:00

jeśli myślisz, że ktoś przepłaci by zakupić u ciebie to lecz się na nogi bo na głowę już za późno

ad 2 jeśli myślisz, że ktoś zapłaci przepłacając pierwszy osobie znikąd z 5 postami to polecam iść i zacząć prać pustą łepetyną w mur tak długo aż coś rozum się rozrusza i zacznie pracować jak należy


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Pawlak093 - 15-06-2013 18:02

Ja nie rozumiem po co wy to komentujecie...


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - szczygielek - 15-06-2013 18:04

komentują, bo robisz z siebie pośmiewisko. Lepiej zgłoś ten temat do zamknięcia, jeśli nie chcesz wysłuchiwać, znaczy wyczytywać więcej takowych opinii o sobie i Twojej ofercie.


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - tomazzi - 15-06-2013 18:05

(15-06-2013 18:02)Pawlak093 napisał(a):  Ja nie rozumiem po co wy to komentujecie...

po to byś z bujania w obłokach zszedł na ziemię, przejrzał na oczy i zrozumiał jak na forum wygląda rzeczywistość w tematyce w której chcesz robić biznesy

- nikt ci tyle za doładowanie tutaj nie zapłaci
- nikt ci pierwszy nie zapłaci o ile znajdzie się debil co przepłaci korzystając z twojej oferty


tyle w temacie


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Szaman1644 - 15-06-2013 18:11

Jakby był interes na doładowaniach taki opłacalny to każdy by w to wszedł Smile


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Pawlak093 - 15-06-2013 18:14

Trudno, ja i tak będę czekał na pierwszą osobę Wink

Wyprzedzając wasze dalsze posty oznajmię, że mogę czekać w nieskończoność gdyż oferta będzie cały czas aktualna Smile


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - Rzeziu - 15-06-2013 18:17

Jak ja nie dawno użytkownikowi diabloo07 sprzedałem doładowanie o nominale 25 zł za 10 zł ehhh, a mogłem mieć 26 zł ...



Bana mu !!!


RE: [Sprzedam] Doładowania Do Każdej Sieci Na Każdą Kwotę - Paypal - tomazzi - 15-06-2013 18:18

(15-06-2013 18:14)Pawlak093 napisał(a):  Trudno, ja i tak będę czekał na pierwszą osobę Wink

Wyprzedzając wasze dalsze posty oznajmię, że mogę czekać w nieskończoność gdyż oferta będzie cały czas aktualna Smile

czekaj i do usranej śmierci, mi to lotto tylko, że nikt nie przepłaca
każdy kupuje gdzie taniej także myślę, że prędzej odzyskasz kontakt z rzeczywistością i stawki skorygujesz by mieć ewentualnych klientów niż się doczekasz debila który po pierwsze przepłaci, a po drugie osobie znikąd jeszcze zapłaci jako pierwszy



THE END