Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - haggard - 06-07-2013 22:27

Hmm może zmień trochę sposób działania? Z tego co widzę, to teraz skupiasz się na backlinkach/katalogach, spróbuj może "spamu" filmikami na YT,Dailymotion, Metacafe i inne znane serwisy, jakie znajdziesz Big Grin

Ewentualnie kilka dni przerwy i wróć z nowymi pomysłami Big Grin


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 06-07-2013 22:32

Nie mam skąd wziąć kont na YT. Nie mogę użyć startera bo mam simlocka a mój nr już jest wykorzystany parę razy i jest zablokowany przez Google.
Może spróbuję na Dailymotion. Bodajże na Vimeolub Metacafe Polska jest zablokowana.

Nie chcę robić dłuższych przerw. Jak człowiek nic nie będzie robił przez kilka dni to zleniwieje i już całkowicie nie będzie żadnego zapału do pracy.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - haggard - 06-07-2013 22:45

Konta yt możesz robić w sumie bez aktywacji, a jeśli już z aktywacją - to są poradniki na 'ominięcie', np. korzystanie z serwisu k7.net (jest poradnik na forum).


RE: VanKosiara - dziennik pracy - miniek9090 - 06-07-2013 22:55

Najprostszym sposobem na ominięcie weryfikacji YT jest zakładanie kont przez telefon z systemem Android. Dziennie można po 7 kont spokojnie zakładać bez obawy o bana.... Moje trzymają się i z 3 filmów mam zysk 8-15$ dziennie. Filmy pną się w górę Tongue
Nie kopiuj opisów filmików i nie wchodź z tego samego ip na inne konta.
Od dodania filmu odczekaj dzień , dwa i dopiero zacznij pomału promować - nie nachalnie!

Nie wiem czy ja mam takie szczęście i mi nie flagują czy po prostu moje filmy są "tak mocne" , że nie padają po wielu flagach... z 3 filmów miałem kilkadziesiąt pobrań i jeszcze mi nie zablokowali kont Smile

Nie poddawaj się. Kiedyś myślałem że PPA to nie jest sposób na zarabianie dla mnie. Wystarczy trochę posiedzieć i ma się kilka groszy dziennie Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 06-07-2013 23:03

@up
Posiadam Androida. Masz na myśli to, bym wszedł na YT przez tel. i tam założył konto?

Nie kopiuje opisów, zawsze robię własne. Na promowanie nie mam nawet pkt. Bardzo wolno mi idzie ich zbieranie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - miniek9090 - 06-07-2013 23:06

Zależy jaki masz system

Android 4.x.x Ustawienia >Konta > Dodaj konto

Android 2.x.x Ustawienia >konta i synchronizacja (bodajże) i Tam masz dodaj nowe konto .

Jak masz zmienne IP to zmieniaj przy każdym nowym koncie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 06-07-2013 23:13

Mam Żelka więc 4.1 Tongue
Mam zmienne ip.

I nie trzeba aktywować poprzez telefon? Na jakiego maila najlepiej zakładać?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - miniek9090 - 06-07-2013 23:18

nie trzeba. Może Ci nagrac tutorial ? Tongue


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 06-07-2013 23:36

Pytam się o maila, bo wbrew pozorom to ważna część zakładania kont z tego iż konto na koszmail.pl może być po kilku dniach zbanowane a na hotmail.pl może być na wieczność.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - miniek9090 - 06-07-2013 23:37

przecież zakładając konto tworzysz nowego emaila na gmail Tongue