Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - CreepyUploader - 28-10-2013 22:33

Za dużo BL dajesz... radzę Ci pomniejszyć (co tydzień 'ileś tam' dać)


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 28-10-2013 22:35

Za dużo? Jak dla mnie stanowczo za mało Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 28-10-2013 22:42

(28-10-2013 22:35)Bandaid napisał(a):  Za dużo? Jak dla mnie stanowczo za mało Smile

Wg. mnie również za mało.. Lecz dopóki nie zakupie proxy to będę dodawał max. 10 dziennie bo GSA strasznie wolno dodaje.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - CreepyUploader - 28-10-2013 22:46

Wg mnie za dużo, google Cię złapię Smile Ale to wiesz każdy inaczej ;]


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 28-10-2013 22:50

(28-10-2013 22:46)CreepyUploader napisał(a):  Wg mnie za dużo, google Cię złapię Smile Ale to wiesz każdy inaczej ;]

Jesteś jedynym, który mi piszę, że dodając średnio 8-10 bl dziennie dostanę filtra Xpokerface
W SEO każdy mówi co innego i swoje racje uważa za święte.. Ciężko stwierdzić kto mówi prawdę i jak naprawdę jest.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - CreepyUploader - 28-10-2013 23:01

Nie napisałem nigdzie, że dostaniesz flitra Tongue
Powiedzialem ze Cię złapię i możesz troszkę spaść w google Tongue No ale każdy mówi co innego to prawda :>


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 28-10-2013 23:07

Ja sądzę, że strona kosiary ma już taki autorytet( o ile można mówić o autorytecie w przypadku strony o hackach), że może sobie pozwolić na więcej.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 28-10-2013 23:10

(28-10-2013 23:07)Bandaid napisał(a):  Ja sądzę, że strona kosiary ma już taki autorytet( o ile można mówić o autorytecie w przypadku strony o hackach), że może sobie pozwolić na więcej.

Nie byłbym taki pewien. Jest to całkiem nowa domena. Założona w maju 2013 więc ja bym się jeszcze wstrzymał z szaleniem z bl. Po za tym ja się mało znam na SEO i nie umiem wystawić prognoz.


(28-10-2013 23:01)CreepyUploader napisał(a):  Nie napisałem nigdzie, że dostaniesz flitra Tongue
Powiedzialem ze Cię złapię i możesz troszkę spaść w google Tongue No ale każdy mówi co innego to prawda :>

Właśnie spadłem niedawno, tylko że jak wcześniej dodawałem więcej bl to miałem więcej UU, dopiero teraz jak GSA zwolniło mam mniejszy ruch.

Rozdział 5
Dzień Dwudziesty Ósmy:

PPA

Dzisiaj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ 16 backlinków poprzez GSA (+ping)
¦ Promowanie filmów
¦ Nagranie filmu prezentującego hacka (tylko nagrałem bo Camtasia odmówiła posłuszeństwa)

Kod:
Today's earnings    $21.12
Kod:
Yesterday's earnings    $21.28
Kod:
Month's earnings    $734/$750


Stan na godzinę 23;:26

[Obrazek: i137ux.jpg]

UU dzisiaj:
494

UU wczoraj:
646


Ostatnio sobie uświadomiłem jak mało przedsiębiorczy w tej branży jestem.
Jest tyle sposób na zarobek PPA a ja siedzę tylko na hackach i nie mogę ruszyć dupy i spróbować czegoś innego.
Po prostu się boję, bo skoro tutaj mam zarobek, to po co mam ryzykować iść gdzieś dalej?
Jest tyle bardziej ogarniętych w tym temacie osób, bardziej sprytnych a zarabiają mniej od mnie.. Mówią, że to dlatego, że olewają to a ja pracuje (pozdro Eto Wink)
Ciągle jadę na szczęściu, nie mogę nigdy sobie ustanowić jednej stałej dniówki.
Dzisiaj miałbym ~$9 gdyby nie pobranie za $11 z Norwegii. Obawiam się, ze tego farta może mi kiedyś zabraknąć..
Chociaż wiem jedno, że gdy zabraknie mi szczęścia to na pewno się nie poddam.
PPA, CPA, CPM - jeden kij. Chodź bym był zmuszony zmienić platformę zarabiania to zrobię to jeżeli przyniesie mi to solidne profity.
Na pewno się nie poddam i jeszcze długo będą tu widnieć moje wypłaty - przeszłe i przyszłe.


To był swego rodzaju przemówienie motywujące, które miało na celu trochę mnie zmotywować do dalszego działania, bo ostatnio zwątpiłem w siebie. Pisane na szybko, więc błędów w cholerę.
Jestem facetem ale chyba już wiem jak dziewczyny czują gdy mają huśtawkę nastrojów podczas okresu..

Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.

[my-youtube width=560 height=375]http://www.youtube.com/watch?v=iPW9AbRMwFU[/my-youtube]



RE: VanKosiara - dziennik pracy - kamiluspl - 30-10-2013 18:18

Świetny dziennik Smile
Zaloże się jak już się nauczysz jak szybko i skutecznie promować stronę w google to zaczniesz się realcontent zajmować Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - oskarkxyz - 30-10-2013 19:20

Cześć!

Sam mam bloga o hackach i aż szkoda mi się przyznawać do moich zarobków... mam takie pytanko do Ciebie i liczę, że mi pomożesz.

Dlaczego w GSA backlinkujesz tylko posty z bloga z hackami? Nie lepiej wstawić w GSA cały link do bloga? Byłbym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję Smile

@edit
Drugie pytanko - warto wrzucać posty od tak sobie, żeby tylko były (oczywiście z jakimiś informacjami) czy wrzucać tylko posty z linkiem do downloadu?