Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania dotyczące różnych spraw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania dotyczące różnych spraw (/Temat-Rozwiazane-Pytania-dotyczace-roznych-spraw-7113)



[Rozwiązane]Pytania dotyczące różnych spraw - Ownedziak - 14-05-2010 18:11

Cześć, swoją współpracę z lockerz.com miałem przyjemność zacząć około 2 tygodnie temu, aktualnie posiadam 300ptz, ale staram się zdobyć 20 znajomych na Z-listera i obejrzeć resztę filmów i wyjdzie mi około 1300ptz,
mam zamiar zamówić Ipoda i o to moje pytania:

1. Czy jak zdobędę 20 znajomych odrazu dostane Z-listera?
2. Jeśli trafie na restock to czy bez tych waszych programów
mam szanse coś wygrać? czy powinienem sciągnąć??
3. Podobno jedno ip może mieć 8 kont, to prawda?
4. Na czym polega ten shop?? mogę tam coś kupić za ptz czy co?


RE: Pytania dotyczące różnych spraw - Bolt - 14-05-2010 18:19

1. Tak
2. Nie sądzę byś miał szanse. Pobierasz dodatek do mozilli https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4775/ . Instalujesz. Ściągasz regułę do autofilla:
http://sharingmatrix.com/file/4974196/ilock.pl_-_magiczne_reguly_do_ptzplace_v2.2.txt . Otwierasz regułę notatnikiem i wypełniasz. Np. jak jest napisane "true
Hasło (autologowanie) - prawdopodobnie nie zadziala HASŁO, to w HASŁO wpisujesz swoje hasło do logowania na lockerz i tak dalej. Zapisujesz regułę jak wypełnisz już całą.
Gdy dodatek się zainstaluje zamykasz i ponownie otwierasz przeglądarkę. Klikasz w mozilli NARZĘDZIA potem DODATKI, AUTOFILL FORMS (kliknij raz) i potem opcje. Klikasz profile, importuj profil i szukasz pliku z regułką. Potwierdzasz i sprawdzasz działanie na symulatorze restocku np.: lockerz-poland.eu/symulator. Do wypełnienia danych jest skrót alt + j
3. Bzdura
4. Kupuje się dolarami ale można obniżać cenę $ ptztami czyli np. jak masz 200$ za wii to płacisz 100$ i np. 10000 ptz.


RE: Pytania dotyczące różnych spraw - Ownedziak - 14-05-2010 18:24

A mogę wiedzieć na czym te programy polegają? w czym one pomagają? i jakie są teraz ceny nie których przedmiotów bo się nie orientuje, co za 1300ptz moge fajnego wyłapać?

EDIT: jeszcze jedno pytanie, od czego zależy czy nie dostane bana za z lista, czyli jak kazdy bedzie inny ip friend?


RE: Pytania dotyczące różnych spraw - Ownedziak - 14-05-2010 20:58

Czytam trochę, mam pytanie czy za ipod touch 8gb będę musiał zapłacic jakieś cło/vat?


RE: Pytania dotyczące różnych spraw - Bolt - 14-05-2010 21:11

tak, ok 140 zl. autofill po kliknieciu alt + j wypelnia wszystkie dane


RE: Pytania dotyczące różnych spraw - Tidus - 15-05-2010 07:10

(14-05-2010 18:11)Ownedziak napisał(a):  Cześć, swoją współpracę z lockerz.com miałem przyjemność zacząć około 2 tygodnie temu, aktualnie posiadam 300ptz, ale staram się zdobyć 20 znajomych na Z-listera i obejrzeć resztę filmów i wyjdzie mi około 1300ptz,
mam zamiar zamówić Ipoda i o to moje pytania:

1. Czy jak zdobędę 20 znajomych odrazu dostane Z-listera?
2. Jeśli trafie na restock to czy bez tych waszych programów
mam szanse coś wygrać? czy powinienem sciągnąć??
3. Podobno jedno ip może mieć 8 kont, to prawda?
4. Na czym polega ten shop?? mogę tam coś kupić za ptz czy co?

1. Tak
2. Masz maluuutkie szanse jednak troche masz ,ale lepiej sciagnij za to bana niema <autofill i greasemonkey>
3. Może mieć około 5 kont ,ale na innego osobnika w rodzinie jak sie nie myle
4.Teraz sklep jest tylko dla amerykancow. Niedlugo<minimalnie miech> Lockerz uaktualni nam sklep.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytania dotyczące różnych spraw - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.