Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST (/Temat-AmericanHistory-OSZUST-OSZUST-OSZUST-71117)

Strony: 1 2 3 4


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Narodowiec1920 - 15-06-2013 21:59

Obawiam sie że powróci znowu ten American oczywiście pod innym nickiem i w inny sposób oszuka. Sprawą zajmuje sie obecnie wydział przestępstw gospodarczych a za niedługo go odwiedzą pod wskazanym adresem


Odp: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Archiebald - 15-06-2013 22:03

Proponuję wynająć Rutkowskiego. Big Grin , a tak na serio to kop w dupe się należy

stapatatalkowane Wink


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - rasta - 15-06-2013 22:12

Jak ja nienawidze oszustów, gardze tymi ścierwami, zagazowałbym wszystkich...

Bardzo dobrze, że poszedłeś na Policje, niech się zajma tym skurwielem...


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - matimus - 15-06-2013 22:22

No to ładna sprawa z tego wyszła Smile


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - masterex2 - 16-06-2013 07:47

(15-06-2013 20:38)BloNdyN95 napisał(a):  haha xd o kuzwa xdd Hahah xd jeblem xd Admin sprawdz se ip xdd Bitu i ja to dwie rozne osoby xd. On jest z niemiec ja pl
Pzdr dla pana co mysli ze mam multikonto..Jebnij sie w leb dzieciaku..

Jak masz pisać takie posty na zerowym poziomie to lepiej się nie wypowiadaj w ogóle... "jebnij","se," - nic dodać nic ująć. Trochę kultury by się przydało.

@topic.
AmericanHistrory też chciał mnie oszukać ale jeszcze rozmawiając z nim na gg skapnąłem się,że coś kręci. Później wrzucę ssy.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - lolo12 - 16-06-2013 13:04

Admin sprawdził jego konto, i stwierdził ze to nie jest multi usera "Maniek1997". Także jest czysty.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - lolo12 - 16-06-2013 15:24

A więc tak Narodowiec1920 rzeczywiście padł ofiara Americanhistory a mnie oszukał Maniek1997(jedna osoba). Po bardzo długich rozmowach dogadaliśmy się z narodowcem.

Narodowiec1920 okazał się być w porządku i oddał mi moją kasę za co bardzo mu dziekuję i przepraszam ze podejrzenia

ufff


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - michal8921 - 30-08-2013 18:54

American History to house : d


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Czaplinek - 14-01-2014 11:55

Witam.
Czy ktoś miał jeszcze kontakt z tą osobą która oszukała ? zbieramy sie wszyscy i składamy pozew zbiorowy , jeżeli ktoś ma jakieś jego dane, numer konta, adres paypal proszę zgłaszać się na PW.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - daniel42na - 20-01-2014 23:51

(14-01-2014 11:55)Czaplinek napisał(a):  Witam.
Czy ktoś miał jeszcze kontakt z tą osobą która oszukała ? zbieramy sie wszyscy i składamy pozew zbiorowy , jeżeli ktoś ma jakieś jego dane, numer konta, adres paypal proszę zgłaszać się na PW.

oszukał mnie kiedyś z innego konta a miał ich tu kilkadziesiąt, mam wszystkie dane personalne więc sprawa będzie szybka, wysyłam na pw Wink