Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST (/Temat-AmericanHistory-OSZUST-OSZUST-OSZUST-71117)

Strony: 1 2 3 4


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - skinn7 - 15-06-2013 08:42

Takie akcje smierdza na kilometr..10% i kasa z gory no umre Big Grin


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - BloNdyN95 - 15-06-2013 09:20

ja mu nawet nie wyslalem i napsialem do kolesia aby nie wplacal.. Widac kurwa debili nie brakuje..


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Prizers - 15-06-2013 17:37

widze ze tutaj bitu92 tez probuje oszukac ,ja padlem ofiara jego oszustwa wobec mnie , zapomnial ze podaje ten sam email biedaczek , a zarzekal sie ze nie ma konta na zarabiam.com BloNdyN95 to jego drugie multi konto , osoby ktore zostaly przez niego oszukane zparaszam na priv zrobimy z nim porzadek


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - bitu92 - 15-06-2013 18:01

(15-06-2013 17:37)Prizers napisał(a):  widze ze tutaj bitu92 tez probuje oszukac ,ja padlem ofiara jego oszustwa wobec mnie , zapomnial ze podaje ten sam email biedaczek , a zarzekal sie ze nie ma konta na zarabiam.com BloNdyN95 to jego drugie multi konto , osoby ktore zostaly przez niego oszukane zparaszam na priv zrobimy z nim porzadek

hahahah człowieku hahahahha
Ogarnij dupke , bo blondyn to mój kumpel , napisz do admina niech sprawdzi IP Smile
Jego jest polskie Moje jest niemieckie ;9

I nie oszukałem cie , jesteś tak łatwo wierny innym i teraz szukasz problemu u kogoś kto nic ci nie zrobił ..
Haha żal mi takich ludzi Smile

Edit: Przedstaw dowody , dlaczego sądzisz że konto blondyn95 to moje multi? Prosze prosze Smile


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - tomazzi - 15-06-2013 18:09

fakt niech ktoś z ekipy sprawdzi te konta i pobanuje bo to najlepsze rozwiązanie, tylko iż takie k.... są jak bumerang : zawsze wracają

bitu to dla mnie bezmózg pseudo kibic, który popis swoich mądrości już w nie jednym miejscu pokazał, tylko iż mądrości w tylko i wyłącznie jego mniemaniu blondyn to po pisowni widać, że w domu wszyscy zdrowi i ogarnięci poza nim ( być może wszystkie konta to jednej osoby tylko jazda na proxy, vpn czy innym wspomagaczu )


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - bitu92 - 15-06-2013 18:12

(15-06-2013 18:09)tomazzi napisał(a):  fakt niech ktoś z ekipy sprawdzi te konta i pobanuje bo to najlepsze rozwiązanie, tylko iż takie k.... są jak bumerang : zawsze wracają

bitu to dla mnie bezmózg pseudo kibic, który popis swoich mądrości już w nie jednym miejscu pokazał, tylko iż mądrości w tylko i wyłącznie jego mniemaniu blondyn to po pisowni widać, że w domu wszyscy zdrowi i ogarnięci poza nim ( być może wszystkie konta to jednej osoby tylko jazda na proxy, vpn czy innym wspomagaczu )

bez mózgiem możesz być ty najwyżej ;9
Napisałem do admina o sprawdzenie ip mojego oraz blondyna Smile
Czyli jak ktoś lubi oglądać polski boks to jest pseudo kibic? hahhaa tomazzi nie pogrążaj się Wink


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - BloNdyN95 - 15-06-2013 20:38

haha xd o kuzwa xdd Hahah xd jeblem xd Admin sprawdz se ip xdd Bitu i ja to dwie rozne osoby xd. On jest z niemiec ja pl
Pzdr dla pana co mysli ze mam multikonto..Jebnij sie w leb dzieciaku..


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - daniel42na - 15-06-2013 20:58

americanhistory to nofuture/banzaiii/beer itp o czym już wczoraj poinformowałem autora tematu, co do reszty nie wiem po co się wyzywacie.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Narodowiec1920 - 15-06-2013 21:46

Byłem dziś na komendzie, zobaczymy co zrobią.


Odp: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Archiebald - 15-06-2013 21:55

I znalazł se buraczek nisze ( czy jak to się pisze Shy , zrobił paru ludków ) i wyparował. Nie ładnie ... he he Smile

stapatatalkowane Wink