Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST (/Temat-AmericanHistory-OSZUST-OSZUST-OSZUST-71117)

Strony: 1 2 3 4


AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Narodowiec1920 - 14-06-2013 20:42

Witam.

Chciałbym opowiedzieć o oszuście pod nickiem "AmericanHistory"

Zaproponował mi on współprace poprzez handel na allegro. Obiecywał 10% zysku, to że ja tylko będe tworzył aukcje i przelewał pieniądze. Zgodziłem sie, wszystko szło dobrze ale po odebraniu swojej kasy przez niego kontakt sie z nim urwał, nie dał mi kodów do przedmiotów wystawionych na aukcjii i zostałem na głowie ze klientami którzy teraz do mnie wydzwaniają i grozą mi policją, prokuraturą, sądami, allegro...


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Szaman1644 - 14-06-2013 20:46

Trzeba się dobrze dowiedzieć co wystawiasz zawsze, bo później to ty odpowiadasz za wszystko, a nie osoba, która ci zleciła wystawienie. Uważajcie.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - surfer0700 - 14-06-2013 20:48

facepalm

Nie wiem jak odpowiedzieć na tą wiadomość żeby Cię nie obrazić...
Masz to na co zasłużyłeś. Powinieneś być świadom tego że internet to miejsce, w którym spotykają się wszyscy, a nie tylko sami "prawilniacy", którzy postępują zgodnie z Konstytucją Polską.
Sam swoją głupotą sobie tego piwa naważyłeś to teraz musisz je wypić...
Na początek oblicz na jaką kwotę są to oszustwa i idź na policję, bo innego wyjścia to tutaj nie widzę.


Odp: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Archiebald - 14-06-2013 20:59

On już wcześniej pokazal do czego jest zdolny . Dziwię się że mu zaufales.

stapatatalkowane Wink


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - malpa2 - 14-06-2013 21:11

Za głupotę się płaci Smileimpreza


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Szaman1644 - 14-06-2013 21:17

W sumie ciekawy pomysł gostek miał na zarobek. Gratuluje pomysłu. Nie wpadłbym na takie coś. Pewnie na wakacjach teraz jest.


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - sqmany - 14-06-2013 21:26

Współczuje stary, ale myślę ,że banan ci pomoże w końcu ma ip tego gościa ,no chyba ,że koleś jechał na proxy nawet tu, to wtedy będzie problem :x


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Narodowiec1920 - 14-06-2013 21:39

No mam spokój z paroma ludżmi którzy to kupili, dogadałem sie z nimi ale teraz mam jeden problem: Jest pewien upierdliwy gość co mi spami sms;ami że mnie zgłosi na allegro jak mu nie oddam kasy - ale nie mam skąd mu oddać kasy - jest jakiś sposób by allegro w tej sprawie nic nie zrobiło lub by go uspokoić?


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - Rzeziu - 14-06-2013 21:40

Dla Ciebie sporządziłem pierwszą listę podejrzanych

[Obrazek: t0hhci.png]


RE: AmericanHistory - OSZUST, OSZUST, OSZUST - miniek9090 - 14-06-2013 21:43

(14-06-2013 21:40)Rzeziu napisał(a):  Dla Ciebie sporządziłem pierwszą listę podejrzanych

[Obrazek: t0hhci.png]

sam siebie wkopałeś beka