Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog PPA (/Temat-Blog-PPA-71071)



Blog PPA - draksone - 13-06-2013 21:24

Kupiłem domene+ hosting na az.pl,zacząłem robić posty ,powoli wpadał hajs,i tak wszystko śmigało jakieś 1,5 tygodnia i nagle jak gdyby nigdy nic kliki,wejsca na bloga spadają,nie mam ani bana ani filtra od google.Jak bywało po 50-60 klików dziennie tak wczoraj było 18 a dzisiaj już tylko 5.I tak po niecałych 2 tygodniach z 3-4$ dziennie nie ma już nic.Ostatnio jednak przestałem pingować posty i zamiast tego indeksowałem automatem tutaj:Webmaster Google
Jednak wydawało mi się,że to dlatego jest coraz mniej wejść,dlatego jeszcze dzisiaj pingowałem dużo postów.Co może być przyczyną takiego zastoju?
Co mogę zrobić aby znów przywrócić kondycje bloga ?


RE: Blog PPA - Szaman1644 - 13-06-2013 21:27

Jak często dodajesz nowe posty???


RE: Blog PPA - draksone - 13-06-2013 21:38

2 dziennie robie


RE: Blog PPA - Komet - 13-06-2013 21:45

To ze bedziesz mial 150 postow to nie zapewni ci dochodu. Posty musisz pozycjonowac, pingowanie nie zapewni ci pozycji w google. Jesli twoje posty sa na dnie googla, to czy bedziesz mial ich tam 10, czy 1000 to i tak to niczego nie zmieni. Zacznij zdobywac wartosciowe backlinki. Zainstaluj wtyczke Seo by Yoast i przeanalizuj swoje posty. Uzywaj h1,h2... znacznikow <strong> na keywordy. Sprawdz na jakie slowa kluczowe jest najwieksze parcie. Dodawaj duzo tagow. Jako tagi obrazkow we wpisie rowniez uzywaj fraz na ktorych ci zalezy. Pisz wlasne opisy hackow i staraj sie zeby byly dobrze przeplecione slowami kluczowymi na ktore chcialbys sie wypozycjonowac - ale zeby nie bylo zbyt wielkiego nasycenia keywordsow. W dziale pozycjonowanie znajdziesz wskazowki gdzie zdobyc wartosciowe backlinki.