Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pasywny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: pasywny zarobek (/Temat-pasywny-zarobek-71068)

Strony: 1 2 3 4


pasywny zarobek - ArkSkow123 - 13-06-2013 20:51

Witam Wszystkich.

Z racji tego, że to mój pierwszy post na tym forum, wypada się przedstawić.
Nazywam się Arek. Mieszkam w Zduńskiej Woli w województwie łódzkim. Swoją przygodę z zarabianiem przez internet zacząłem we wrześniu tamtego roku, gdy zostałem członkiem Banners Broker. Wcześniej interesowałem się i nadal się interesuje MLM Smile

To tyle jeżeli chodzi o wstęp. Chciałbym się poradzić was w jednej sprawie. Już niedługo wkroczę w życie studenckie. Chciałbym pomóc trochę rodzicom i (najlepiej) do października wytworzyć jakiś dochód pasywny w wysokości 100-200zł. Będę prze szczęśliwy jak to ktoś poleci program, dzięki któremu będę zarabiał 500-600zł. Póki co mam 100zł odłożone w celu inwestycji, jak ktoś zaproponuje coś ciekawego, mogę wygrzebać więcej. Nie boję się inwestycji, ale z mądrymi ludźmi. Bardzo proszę o pomoc i o jakieś propozycje.

P.S. Gdzieś na forum czytałem o jakimś 17 latku który zarabia 20 000. Chciałbym móc porozmawiać z tym chłopakiem/dziewczyną. Jestem zainteresowany jak to osiągnął. Proszę o jakieś namiary do niego.


RE: pasywny zarobek - roniartur - 13-06-2013 20:54

To chyba Diqtion, ale on PPA.


RE: pasywny zarobek - Mksuzi - 14-06-2013 02:59

Polecam zapoznać się z tematami na forum.

Znajdziesz tutaj to czego tak naprawdę potrzebujesz.

Wykaż odrobinę inicjatywy, a uda ci się zarabiać pasywnie kwotę, którą wymieniłeś w swoim poście.


RE: pasywny zarobek - duzypawel - 14-06-2013 06:44

Nie chciałbym wybijać Cię z pantałyku ale raczej nie uda Ci się osiągnąć w szybkim czasie 500-600 zł/mies inwestując 100 zł. No ale próbuj... Tylko zmień strategię Smile 'dajcie mi namiary na gościa co dobrze zarabia, niech on powie mi co ja mam robić, żebym też zarobił'.

Może kawy do tego? Smile


RE: pasywny zarobek - Welow - 12-11-2013 23:08

Jeśli posiadasz trochę wolnego czasu i potrafisz składnie i ciekawie pisać to polecam założenie bloga, a zarazem zarabianie w programach partnerskich. Tym sposobem z czasem wypracujesz o wiele wyższy pasywny dochód niż teraz zakładasz. Musisz mieć jednak świadomość, że na pasywny dochód trzeba zapracować i jego wysokość jest zależna od naszych pomysłów i nakładów pracy włożonych w ich realizację.


RE: pasywny zarobek - nokira - 12-11-2013 23:20

Niestety do wszystkeigo trzeba mieć pomysł i czas, pieniadze Ciebie tylko popychają na przód na początku. Poczytaj trochę na forum i wybierz sposób jaki Ci się podoba jest wiele. Później możesz napisać co wybrałeś, jeżeli jest to akurat sposób w jaki ja zarabiam, chętnie tobie pomogę i Ciebie poprowadzę na początku.


RE: pasywny zarobek - ascanio - 23-11-2013 18:43

Ja w liceum napisałem ebooka i teraz na studiach mam te 100 zł miesięcznie za raz wykonaną pracę.


RE: pasywny zarobek - thc19905 - 23-11-2013 19:26

spróbuj coś na giełdzie plus 500 masz bonus 75 zł można to obrócić w godną kasę


RE: pasywny zarobek - Kiljan - 23-11-2013 19:53

(23-11-2013 19:26)thc19905 napisał(a):  spróbuj coś na giełdzie plus 500 masz bonus 75 zł można to obrócić w godną kasę
tak i musi obrocic to o kilkaset tysiecy czy milionow? Takie bonusy nie mają na celu wypłacenie tego a zachecenie do biznesu, wiec jesli zamierzam tak spamowac i wciskac takie propozycje to sobie odpusc bo tym bonusem to i bez wymaganego obrotu moglby sobie du.e podetrzec.

Co do zarobku... przy takiej postawie niestety nie osiagniesz nic, zeby dojsc do sukcesu trzeba wpasc na cos wlasnego, jakis wlasny pomysl, koncept, kopiowanie innych nigdy nie przyniesie zamierzonego efektu, a jedynie jego ulamek ktory predzej czy pozniej okaze sie niczym. Nikt nie poda ci dobrego rozwiazania na tacy bo z jakiej racji? Kazdy jest kowalem wlasnego losu(precz ze skrajna lewicą i socjalami!) nie oczekuj pomocy od innych jak zyciowa oferma, chociazbys mial nad tym myslec miesiace to jest to lepsze niz mialbys to dostac od kogos bo tylko wtedy kiedy ty to obmyslisz wiesz wszystko na temat w jaki sposob chcesz to zorganizowac. A do zrobienia sporych pieniędzy nie jest konieczna duża inwestycja. Na FireCash wyłożone było na początku koło tysiąca złotych, później w miarę rozwoju inwestowane środki były w lepsze, droższe rozwiązania - taka mała dygresja.


RE: pasywny zarobek - thc19905 - 23-11-2013 20:39

(23-11-2013 19:53)Kiljan napisał(a):  
(23-11-2013 19:26)thc19905 napisał(a):  spróbuj coś na giełdzie plus 500 masz bonus 75 zł można to obrócić w godną kasę
tak i musi obrocic to o kilkaset tysiecy czy milionow? Takie bonusy nie mają na celu wypłacenie tego a zachecenie do biznesu, wiec jesli zamierzam tak spamowac i wciskac takie propozycje to sobie odpusc bo tym bonusem to i bez wymaganego obrotu moglby sobie du.e podetrzec.

Co do zarobku... przy takiej postawie niestety nie osiagniesz nic, zeby dojsc do sukcesu trzeba wpasc na cos wlasnego, jakis wlasny pomysl, koncept, kopiowanie innych nigdy nie przyniesie zamierzonego efektu, a jedynie jego ulamek ktory predzej czy pozniej okaze sie niczym. Nikt nie poda ci dobrego rozwiazania na tacy bo z jakiej racji? Kazdy jest kowalem wlasnego losu(precz ze skrajna lewicą i socjalami!) nie oczekuj pomocy od innych jak zyciowa oferma, chociazbys mial nad tym myslec miesiace to jest to lepsze niz mialbys to dostac od kogos bo tylko wtedy kiedy ty to obmyslisz wiesz wszystko na temat w jaki sposob chcesz to zorganizowac. A do zrobienia sporych pieniędzy nie jest konieczna duża inwestycja. Na FireCash wyłożone było na początku koło tysiąca złotych, później w miarę rozwoju inwestowane środki były w lepsze, droższe rozwiązania - taka mała dygresja.
zacznij normalnie doradzać trzeba to obrócić kilkanaście razy i nie wciskam kitu tak jak ty i nie spamuję! Znalazł się wielki inwestor haha