Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Potwierdzonka nagród i pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Potwierdzonka nagród i pytanko (/Temat-Rozwiazane-Potwierdzonka-nagrod-i-pytanko-7105)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Potwierdzonka nagród i pytanko - mikolaj90 - 14-05-2010 17:27

Cześć

Czy ktoś dostał z Was już potwierdzenia nagród ?

Ja na razie dostałem tylko takiego emaila:

Cytat:Dear Lockerz Member:

Congratulations! Your PTZ Place order has been approved! You will receive a shipping confirmation once your prize leaves our warehouse.

If you live in the US, please allow one week for delivery. If you live outside the US, please allow 14 to 21 days for delivery. Please note: members are responsible for all applicable taxes and duties (including, but not limited to, country-specific import duties and taxes). If you refuse the prize for any reason, penalties will apply.

If you ordered a Desktop, an electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your code in 5-7 days.

If you ordered a Cool Gift, Guarantee Your Prize or Write a Daily Question, you'll receive a email from a Lockerz staff member providing further information in 5-7 days.

Thanks for being an early member of Lockerz. It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ!

All our best,

The Lockerz Crew

Aha, i jaka jest teraz najświeższa i najnowsza reguła do gm'a i autofilla ?

Podajcie linka do reguł do obu programów jak możecie, bo się trochę pogubiłem.

Pozdro


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Bolt - 14-05-2010 17:39

Gm nie ma, autofill:
http://sharingmatrix.com/file/4974196/ilock.pl_-_magiczne_reguly_do_ptzplace_v2.2.txt


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - mikolaj90 - 14-05-2010 17:45

Ok, dzięki.


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Marczyk - 14-05-2010 18:01

Większość już dostała potwierdzenia wygranej, w środę już zaczęli wysyłać potwierdzenia wysyłek. Trochę dziwne ze do Ciebie tak późno doszło, ale ważne że jest.


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - mikolaj90 - 14-05-2010 18:06

Ale ja tego emaila dostałem już z 1-2 tygodnie temu Wink

A to chyba nie jest potwierdzenie ?


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Marczyk - 14-05-2010 18:25

To jest potwierdzenie wygranej, czyli coś wygrałeś, sprawdzili Ci konto, wszystko OK masz- akceptują Twoje zamówienie... teraz tylko czekasz na potwierdzenie wysyłki jeśli nagroda jest rzeczowa.
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=7016
^powinno tak wyglądać.


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Tidus - 15-05-2010 07:10

Marczyk chyba wszystko wyjasnil xD. Tak to jest potwierdzenie ze wygrales i że niedlugo wyslą Ci kolejne potwierdzenie ze wyslales gre


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - mikolaj90 - 15-05-2010 09:35

O_o, ja się bałem, że mi anulują zamówienie, bo miałem tak jak by 5 fake kont, ale tak na prawdę to było tylko 1.

Bratu mojemu wysłałem zapa na meila, zarejestrował się i zbiera nadal punkty. Potem wysłałem siostrze zapa i też zbierała punkty i już od kilku miesięcy nie zbiera. Potem zarejestrowała się kuzynka z mojego IP, a w ogóle nie weszła jeszcze na Lockerz. Chciała tylko sprawdzić Lockerz, a bałem się, że wezmą to za fake konto. I jeszcze potem Big Grin, już na poważnie zrobiłem 1 fake konto. Łącznie z moim kontem jest 5 kont.

Czyli 5 kont można mieć spokojnie Smile


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Lubelak - 15-05-2010 09:37

ja 4 dni temu dostałem info o wysyłce


RE: Potwierdzonka nagród i pytanko - Sławek26 - 27-01-2011 12:00

Cześć
ja mam pytanie odnosnie tych potwierdzeń...i fachowcy wyżeracze i lockerz-owi zadymiacze pewnie znaja odpowiedź na każde pytanie Smile
mój problem tkwi w tym ze od zeszłego roku brałem udział w 3 generalach nie licząc dzisiejszego nocnego...
na kazdym uzupełnieniu coś zgarnałem...na pierwszych 2 zgarnałem 2x decalz...bo juz nic nie zostało a bylem za późno Smile na 3 zgarnałem koszulke odyssa a na dzisiejszym ten lockerzowy degustator(ten taki baniak na napoje)
do dzis otrzymałem tylko potwierdzenie 1 decalz i to tydzien temu...wiec tego nie czaje...jesli ptz mi zabrało to ile mam czekac czy wogole to dostane??decalzy to głupie obrazki i co oni to tez tą sama procedura wysyłają mi na konto co nagrody rzeczowe..
prosze o pomoc wyzej wspomnianych fachowców
pozdro