Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zrobić hacka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jak zrobić hacka (/Temat-jak-zrobic-hacka-71029)

Strony: 1 2


jak zrobić hacka - Lady_Punk - 13-06-2013 07:06

Witam, sam poszukiwałem hacka do pewnej gierki z fejsbuka, znalazłem jednak same z PPA Big Grin myślę żeby zrobić jakiś tut i wrzucić hacka do tej gry bo jest zapotrzebowanie. Tylko że nie uznaję fake plików. macie jakieś tutoriale?


RE: jak zrobić hacka - Kamilov - 13-06-2013 07:51

Tutoriale do zrobienia działającego hacka? I na dodatek do facebooka?
Przykro mi, ale chyba właśnie poległeś.


RE: jak zrobić hacka - Lady_Punk - 13-06-2013 08:34

chcesz mi powiedzieć że wszelkie hacki których 'pełno na necie' to, jak to się mówi, 'Mistyfikacja'?


RE: jak zrobić hacka - buch - 13-06-2013 08:39

(13-06-2013 07:06)Lady_Punk napisał(a):  Witam, sam poszukiwałem hacka do pewnej gierki z fejsbuka, znalazłem jednak same z PPA Big Grin myślę żeby zrobić jakiś tut i wrzucić hacka do tej gry bo jest zapotrzebowanie. Tylko że nie uznaję fake plików. macie jakieś tutoriale?

ściągałeś te pliki ze wiesz, że są to fejki?
oferta przed pobraniem nie musi od razu oznaczać iż dany plik nie działa


RE: jak zrobić hacka - Lady_Punk - 13-06-2013 09:02

Ja nie mówię że te fejki, nie ściągałem to nie wiem. Sam umieszczam prawdziwe pliki na PPA, napisałem tylko że nie uznaję fake'ów więc chciałbym coś samemu zrobić. Tylko że hacka do tej gry nie znalazłem nigdzie oprócz PPA więc wiesz.


RE: jak zrobić hacka - surfer0700 - 13-06-2013 09:05

Nie bardzo rozumiem... na co Ty szukasz tutoriala?
Jak zrobić DZIAŁAJĄCEGO hacka do jakiejś gry?


RE: jak zrobić hacka - Lady_Punk - 13-06-2013 09:22

tak, działającego.
Wiesz, jestem świeży w temacie PPA więc jeśli się okaże że NIE MA działającego to się nie zdziwię Smile
Po prostu wszędzie piszą o hackach do gier to pytam czy to jest możliwe, jakby nie było to możliwe że ludzie przestali by się nabierać i ściągać.


RE: jak zrobić hacka - buch - 13-06-2013 09:30

jeżeli istnieje działający hack do gry na fejsie Jerk to gość który go stworzył napewno musiał się napracować więc wątpie aby zrobił to całkowicie bezinteresownie

zresztą tacy uploaderzy z PPA myśle że sami chętnie raz ponieśli by koszta żeby go ściągnąć i później samemu rozpowszechniać, jest to ogromna promocja przez co można uzyskać stałą rzesze fanów własnej strony

to oczywiście tylko moje zdanie


RE: jak zrobić hacka - surfer0700 - 13-06-2013 09:34

(13-06-2013 09:22)Lady_Punk napisał(a):  tak, działającego.
Wiesz, jestem świeży w temacie PPA więc jeśli się okaże że NIE MA działającego to się nie zdziwię Smile
Po prostu wszędzie piszą o hackach do gier to pytam czy to jest możliwe, jakby nie było to możliwe że ludzie przestali by się nabierać i ściągać.

Nie ma tutoriala jak stworzyć działającego hacka do gier na facebooku.
Co jedynie możesz kombinować z cheat engine, ale szczerze wątpię że przyniesie to jakikolwiek efekt.
Do tworzenia działających hacków potrzebna jest naprawdę porządna wiedza, a nie tutoriale.


RE: jak zrobić hacka - Lady_Punk - 13-06-2013 09:48

ok, rozumiem aluzję

wbijam wam po repce za zgaszenie mojego pomysłu Smile


Zarzucę gimbazą ale 0:30 w tym filmiku podsumowuje sprawę