Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTCSolution nowość od ADNOXa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PTCSolution nowość od ADNOXa (/Temat-PTCSolution-nowosc-od-ADNOXa-71021)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Workis - 03-06-2014 18:10

@mateusz4699,
czy ja wiem czy z the-buxem wyszli na prosta. Z tego co kojarze to nie kazdy dostal to co zarobil. na PTCS przede wszystkim musialby admin zlikwidowac jakiekolwiek zyski z RR, bo z tego co widze to zamiast zmniejszac dzienne straty, a w zasadzie uzyskac zysk w bilansie dziennym z ktorego zmniejszalby zadluzenie to jest odwrotnie. Ludzie inwestuja w konta, maja coraz wiecej RR i coraz wieksze zarobki.

pozdrawiam


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mateusz4699 - 03-06-2014 18:47

ale the bux zlikwidował limity ale jak to było dokładnie to nie wiem do końca ale teraz już chyba wszystko jest ok. A co do ptcs to już pisałem że tez uważam że powinni zminijszyć zysk z rr. Jeśli chodzi o mnie to ja teraz wykożystuje ptcs do promowania clixters i już nawet nie zlecam wypłat.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - patryk6176 - 04-06-2014 17:16

Co do the-bux jest chora sytuacja gdyż wszystkie środki co były na koncie zostały przeniesione za które można kupić reklamę refy itp więc jest to inna sytuacja niż w ptc


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - bcclicks - 21-07-2014 21:00

Nno i mister pampers pokazał userom zawartość swojej pieluchy gratulacje dla tego scamu


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mateusz4699 - 21-07-2014 21:50

bardzo dobre posunięcie admina bardzo sprawiedliwie i mówie to pomimo że jestem w 1 grupie.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - xardas1020 - 21-07-2014 22:17

(21-07-2014 21:00)bcclicks napisał(a):  Nno i mister pampers pokazał userom zawartość swojej pieluchy gratulacje dla tego scamu

to samo zrobi z clixters, ale są tu naiwni pomimo nauki co zrobił w ptcsolutions którzy bezmyślnie inwestują tam pieniądze
clixtiers popłaci jeszcze jakiś czas i potem miesiącami na wypłatę się będzie czekało


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - bcclicks - 21-07-2014 22:59

(21-07-2014 21:50)mateusz4699 napisał(a):  bardzo dobre posunięcie admina bardzo sprawiedliwie i mówie to pomimo że jestem w 1 grupie.

Jaja sobie robisz, obyś poszedł do pracy i nie dostał wypłat beka


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mateusz4699 - 21-07-2014 23:18

tak wolisz wogóle nie dostac kasy czy dostać mniej? W sytuacji jakiej znalazło sie PTCS nie było innego wyjścia.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - MrocznyKILL - 23-07-2014 11:44

Uważałem pameprsa za jednego z najlepszych adminów ale po tej akcji jeszcze bardziej jestem dumny z podjętej kilka miesięcy temu decyzji (odejście ze wszystkich ogólnoświatowych boxów).


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Workis - 23-07-2014 14:07

PayPal wyplaty z 14 lutego
Payza wyplaty z 16 lutego
No a ja zlecalem wyplate 16 lutego na PP. Ciekawe ile jeszcze Smile

pozdrawiam