Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Copywriters'two - Jak zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Copywriters'two - Jak zacząć (/Temat-Copywriters-two-Jak-zaczac-71012)

Strony: 1 2


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - Galik21 - 10-09-2013 19:00

Podepnę się pod temat.
Założyłem konto na textmarket trzy dni temu.
Na razie na próbę napisałem jedenaście artykułów. Na różne tematy. Higienia,internet,praca,sex,gry komputerowe.
Dziewięć dostało najniższą jakość zaś dwa dostały średnią.
Jako słowa kluczowe wpisywałem pojedyncze słowa na przykład ,,gry" lub ,,internet" . Naturalnie powtarzały się w tekście stosunkowo często. Raz na 100-200 znaków.
Długość artykułów od jednego do trzech tysięcy.

Jak szybko sprzedawały się Wasze artykuły? Ja czekam trzy dni i nadal nikt nic nie kupił.
Do tego chciałbym się spytać czy lepiej dawać jedno czy kilka słów klucz na artykuł oraz jak to robić? Kolejne słowo klucz po przecinku, czy może dwukropku?
Warto podkreślać słowa klucze na przykład pogrubieniem, czy też to już nie moja działka ?

Dziwię się trochę, że ani jeden z nich nie został kupiony. Rozumiem, gdyby miał słabą jakość, ale klient przed kupnem nawet tego nie sprawdzi bo widzi tylko początek... (Nawiasem moim zdaniem jakość jest całkiem niezła)
Z góry dzięki za odpowiedzi.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - PokerStars1910 - 10-09-2013 19:35

(10-09-2013 19:00)Galik21 napisał(a):  Podepnę się pod temat.
Założyłem konto na textmarket trzy dni temu.
Na razie na próbę napisałem jedenaście artykułów. Na różne tematy. Higienia,internet,praca,sex,gry komputerowe.
Dziewięć dostało najniższą jakość zaś dwa dostały średnią.
Jako słowa kluczowe wpisywałem pojedyncze słowa na przykład ,,gry" lub ,,internet" . Naturalnie powtarzały się w tekście stosunkowo często. Raz na 100-200 znaków.
Długość artykułów od jednego do trzech tysięcy.

Jak szybko sprzedawały się Wasze artykuły? Ja czekam trzy dni i nadal nikt nic nie kupił.
Do tego chciałbym się spytać czy lepiej dawać jedno czy kilka słów klucz na artykuł oraz jak to robić? Kolejne słowo klucz po przecinku, czy może dwukropku?
Warto podkreślać słowa klucze na przykład pogrubieniem, czy też to już nie moja działka ?

Dziwię się trochę, że ani jeden z nich nie został kupiony. Rozumiem, gdyby miał słabą jakość, ale klient przed kupnem nawet tego nie sprawdzi bo widzi tylko początek... (Nawiasem moim zdaniem jakość jest całkiem niezła)
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Za często.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - Galik21 - 10-09-2013 19:48

Hmmm a ile polecasz?
I czy faktycznie to mogło zrobić taką różnicę, że nie kupują?
Do tego czytałem że im więcej tym lepiej bo wtedy tekst jest wyżej w wyszukiwarce marketu...


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - Mafiozo19990 - 10-09-2013 20:40

ja dodałem 15 tekstów, wszystkie na średniej jakości, dość niezłe, nikt nie kupił .. lepiej szukać konkretnie zleceń ..


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - Galik21 - 10-09-2013 20:47

A jak z zleceniami? Chętnie dają?


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - jerzykid - 17-09-2013 12:11

1. portal pracy zdalnej inclick.pl
2. zależy od długości tekstu, są artykuły za które możesz dostać 20 zł, ale zdarzają się takie za 5 zł
3. Zapoznaj się z tymi poradami, zapewniam Ciebie, że od razu poczujesz się pewniej w pisaniu tekstów http://blog.inclick.pl/index.php/dzialanie-na-portalu-w-kategorii-tekstyartykulycopywriting/