Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Copywriters'two - Jak zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Copywriters'two - Jak zacząć (/Temat-Copywriters-two-Jak-zaczac-71012)

Strony: 1 2


Copywriters'two - Jak zacząć - Narodowiec1920 - 12-06-2013 17:47

1.Gdzie znajde polskie serwisy copywriterski'ie
2.Ile moge zarobić
3.Jak sie nauczyć tworzenia artykułów? Próbowałem na gieldatekstow.pl ale przez cały tydzień męczyłem sie nad jednym artykułem a i tak nic z tego nie wyszło...


Odp: Copywriters'two - Jak zacząć - Archiebald - 12-06-2013 20:40

1. Serwisy znajdziesz w google
2. Zarobisz tyle na ile Cię stać
3.Wg mnie ważną sprawą jest umiejętnośc wylewania myśli na papier i różne składniki na to wypływające takie jak interpunkcja czy składnia no i swoboda pisania. Można się tego nauczyć ale to nie jest tak hop. Skoro tydzień męczyłeś się z artykułem to pisarzem w szkole pewnie też nie byłeś tylko leniuchowałeś i nie będzie łatwo. Nie chciało się wypracowań pisać co? Shy
Jak pogrzebiesz w google na pewno znajdziesz porady jak pisać teksty ale czy to wystarczy?


stapatatalkowane Wink


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - paolo10 - 12-06-2013 21:51

Ja polecam Textmarket, lepsze i bardziej popularne od GiełdyTekstów. Można też znaleźć czasem zlecenie pisania takich tekstów na zlecenia.przez.net ale jak dla mnie ogłaszają się tam często po prostu debile, tzn. wybierają zawsze jakiegoś gimbusa, bo dał najniższą stawkę, a potem się dziwią że jakoś wykonania marna i znowu zakładają to samo zlecenie, robiąc ponownie ten sam błąd w kółko Big Grin. A co do nauki pisania, to musisz po prostu pomyśleć na czym się dobrze znasz i trzymać się tej dziedziny. Poza tym porady można znaleźć w necie, trzeba trochę poczytać.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - masterinho - 22-07-2013 15:21

Również polecam Textmarket. Sam tam jakiś czas temu pisałem, zarobki może nie są powalające, ale dużo klientów mieli i większość moich artykułów została zakupiona.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - GreenDay - 23-07-2013 17:40

Teksty sprzedajesz na forach seo, tam łapiesz stałych klientów a zamówienia idą w setki.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - 7minutbiznespl - 18-08-2013 22:59

Też kiedyś korzystałem z textmarket, jednakże copywriting to nie lekka robota. Trzeba natrzaskać sie w klawiaturę aż łeb boli - żeby dorobić co najmniej 10 tekstów dziennie po 2-3 tyś znaków. A i to jeszcze tak napisać, żeby zbyt był. Potem idzie łatwiej. Jak masz lekkie i nieco cięte pióro będą stałe zlecenia Wink Powodzenia!


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - tuitam - 29-08-2013 13:03

Teraza Copywriting nie jest opłacalny.

W textmarket mam kilkanaście artykułów na 3 gwiazdki (wartość ponad 50 zł) a nikt od dawna ich nie kupuje.

Za śmieciowe płacą grosze (ok 3zł),

Żeby się opłacało musiałbym pisać artykuł w niecałe 10 min.

Najlepiej nawiązać współpracę z pozycjonerami, lub pisać do dużych blogowisk, portali itp- ale tutaj już potrzebny skill.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - Zły_Szeląg - 29-08-2013 20:21

A ja doradzę Ci inną drogę rozwoju. Pisz wypracowania i eseje za pieniądze. Większość bibliografii znajdziesz w pdfach w necie. Jeśli jesteś dobry będziesz miał naprawdę dużo klientów. Na początku zarobisz 10 zł za stronę, a jak wyrobisz sobie markę to do 15. Jeśli jesteś zainteresowany mogę podpowiedzieć Ci drogę rozwoju, bo na początku studiów dorabiałem w ten sposób.


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - szy1sw - 31-08-2013 23:04

Zły_Szeląg mógłbyś napisać o co dokładnie chodzi?


RE: Copywriters'two - Jak zacząć - mclain - 03-09-2013 11:09

(12-06-2013 17:47)Narodowiec1920 napisał(a):  1.Gdzie znajde polskie serwisy copywriterski'ie
2.Ile moge zarobić
3.Jak sie nauczyć tworzenia artykułów? Próbowałem na gieldatekstow.pl ale przez cały tydzień męczyłem sie nad jednym artykułem a i tak nic z tego nie wyszło...

1. Polecam porady Darka Jasińskiego, Darka Puzyrkiewicza, książki Claude, Vitale, Godina.
2. Ja zaczynałem zabawę właśnie na pisaniu tekstów.
a) pierwsze lata, około 1 - 2 zł za pisanie precli SEO, miałem tak po 400 - 500 miesięcznie, pisałem tak do 20 dziennie, a więc miałem jakieś 7 stówek z pisania.

b) poważniejsze teksty jako opisy stron, 100 - 500 zł za stronę, miesięcznie miewałem nawet do 10 stron, a więc kilka tysiączków już z tego było, jednak tutaj jest dużo roboty, masa poprawek, dogadywania się z klientem itd.

3. Najlepiej nauczysz się: a) czytając, b) pisząc. Ćwiczenia, ćwiczenia i ćwiczenia. Załóż własny blog, pisz dla ludzi za małe pieniądze - żeby się tylko nauczyć czegokolwiek, żeby mieć mobilizację.

Ile masz lat, jak chcesz to mogę Ci zlecić kilka tekstów na próbę. Odezwij się na priv.