Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Szansa na nagrodę i kilka innych pytań (/Temat-Rozwiazane-Szansa-na-nagrode-i-kilka-innych-pytan-7101)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Radziok - 14-05-2010 16:36

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kilka pytań. Nie znam się jeszcze tak dobrze na tym wszystkim jak Wy, więc pytam:
1. Czy mam szansę na kupno bonu do Amazon.co.uk bądź PayPal?
2. Wiadomo już coś o majowym restocku?
3. O co chodzi z tymi autofillami, makrami itp.?
Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - mar97 - 14-05-2010 16:40

1. Tak
2.Nie
3. Chodzi o to, że masz auto uzupełnianie w czasie restocków


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - sznikers99 - 14-05-2010 16:50

makra autofill i greasemonkey same uzupelniaja twoje dane na stronie wybierania nagrody np tam gdzie jest kraj miasto polska itd te programy robia to same niestety autofill i malpka nie zawsze dzialaja na ostatnich restockach wogole a z makrem nie wiem jeszcze nie sprawdzalem ale powinno byc wszystko git


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Bolt - 14-05-2010 17:12

Tu masz link do autofilla, który ostatnio działał a powinien działać również w maju bo to bardzo dobra regułka:
http://sharingmatrix.com/file/4974196/ilock.pl_-_magiczne_reguly_do_ptzplace_v2.2.txt

Co do paypala i amazona, to owszem masz szanse, o majowym restocku wiadomo tyle, że będzie jeden dla tych, którzy kupili coś w sklepie i drugi "zwykły" - dla wszystkich


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Radziok - 15-05-2010 19:48

Ok, dziękuję za linka. Ale... co z tym zrobić?


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Tech - 15-05-2010 23:46

Chodzi ci o autofilla? Jeśli tak to Bolt dał ci regułę, a tu masz po kolei, w punktach jak to zainstalować:

(04-04-2010 17:41)Tidus napisał(a):  Instalacja Autofilla:

1. Wchodzimy na
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4775

klikamy "Zainstaluj", wyrażamy zgodę na instalację wtyczki, czekamy aż się zainstaluje, resetujemy przeglądarkę.

2. Obok paska wpisywania adresu pojawiła się ikonka ołówka, klikamy na taką strzałkę w dół obok niego i wybieramy ustawienia.

3. Przechodzimy do zakładki "Profile" i wybieramy "Importuj Profil" szukamy tam teraz reguły którą pobraliśmy, jeśli ją znajdziemy klikamy "Otwórz"

4. Teraz przechodzimy do "Podstawowe" i uzupełniamy swoimi danymi.



RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Szymik - 16-05-2010 10:04

Oto mój filmik :
[youtube]TF7mlZkcABQ[/youtube]

Ściągnij sobie tylko najnowszą regułę bo pokazana jest stara


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - tomsonFCB - 16-05-2010 21:01

Jak myślicie w 25 sekund zgarnę PS3 na restocku? To mój najlepszy czas na symulatorze z autofillem.


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Tidus - 16-05-2010 21:16

Możesz próbować tylko ostrzegam : Teraz są ruskie botki... I jak się nie załapiesz to już na nic sie nie załapiesz pozdro


RE: Szansa na nagrodę i kilka innych pytań - Radziok - 18-05-2010 20:42

Dziękuję wszystkim za pomoc. Czy jest jakiś program, albo coś w tym stylu, który powiadomi mnie o restocku, bądź sam wybierze za mnie nagrodę i wpisze dane?
Czy za zakup iPoda Shuffle 4GB w Amazon UK za pomocą bonu, będę musiał płacić cło i VAT?