Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POL-ANG.Email do Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: POL-ANG.Email do Lockerz (/Temat-POL-ANG-Email-do-Lockerz-710)



POL-ANG.Email do Lockerz - gadget - 03-01-2010 18:11

Witam.Od 40dni jestem zlisterem i nadal nie otrzymalem zadnego email potwierdzajacego ze nim jestem.Oczywiscie wszystkie znaczki mam w menu tylko czytalem troche po necie i powinienem dostac email.Wiem ze lockerz nie mial na stanie koszulek i nie wiem czy do tej pory juz ma.Prosil bym o napisanie email po ang. zwiazku z ta koszulka i statusem Z-list.Oczywiscie prosze podac na jaki email mam wyslac.Z gory dziekx.Nie chce teksu wrzuconego na translator itp


RE: POL-ANG.Email do Lockerz - RedSkal - 03-01-2010 19:14

Hello, I have a problem with my z-list status. I`m z-list member for 40 days and I haven`t received any mail conforming it. I was reading in the net that I should receive a special mail with a verification that I`m actually a z-list member. I know that You did`t have any t-shirts but maybe now You have them.

Regards, XYZ


mail to [email protected]


RE: POL-ANG.Email do Lockerz - Kleszczman - 06-01-2010 00:07

WARN. Mail`e masz podane na forum a odnośnie pisania maili masz przeznaczony do tego wątek. KOSZ !!


POL-ANG.Email do Lockerz - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.