Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vouchery Alior Sync do Cinema City - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vouchery Alior Sync do Cinema City (/Temat-Vouchery-Alior-Sync-do-Cinema-City-70992)



Vouchery Alior Sync do Cinema City - rockwelit - 12-06-2013 13:58

Witam, nie od dziś wiadomo iż osoby zarabiają za voucherach alior syncu.
Sam ostatnio próbowałem, lecz poblokowali mi konta na facebooku ..

Ale nie to mnie martwi, martwi mnie fakt iż przy podawaniu numeru na który ma zostać wysylany vouchery, wyskakuje mi błąd, zapewnie dlatego iż mój numer był już wykorzystany dwa razy w róznych kontach, jak z tym sie uporać ?

skoro osoby na allegro sprzedają po 150 voucherów to mają 75 numerów telefonu ? wątpie..

Albo propozycja dla osób które się znaja na sprawię Wink jestem grafikiem od kilku lat projektuje szablony pod WP czy joomola, mogę zaprojekować szablon komuś na aukcje allegro i zakodować aby mógł wystawiać vouchery, to czego żądam wzamian to kilku voucherów w caiagu miesiaca.


RE: Vouchery Alior Sync do Cinema City - CMRR - 12-06-2013 14:11

Uwierz mi, że znam osoby co mają po 1k numerówSmile


RE: Vouchery Alior Sync do Cinema City - rockwelit - 12-06-2013 16:23

Ale czy to jest odpowiedź na moje pytanie Smile ?


RE: Vouchery Alior Sync do Cinema City - Krzysztof97 - 12-06-2013 17:56

Można kupować 2x starter za 1,20zł na allegro i jedzieszSmile