Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakrycie części obrazu na filmie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zakrycie części obrazu na filmie (/Temat-Zakrycie-czesci-obrazu-na-filmie-70985)



Zakrycie części obrazu na filmie - Masterjam - 12-06-2013 09:50

Witam.
W PPA jestem niedługo i uczę się cały czas, więc robię też błędy. Mianowicie zrobiłem małego babola z filmem na youtube. Zrobiłem generator w VB, nagrałem jak ładnie działa, nabiłem mu wyświetlenia, łapki, komentarze. Dziś po tygodniu zauważyłem że zrobiłem dziecinny błąd. Przy nagrywaniu nie zakryłem okienka w momencie generowania się klucza Smile. Wiem , wiem dałem ciała , ale pytanie czy z poziomu youtube można to jeszcze skorygować? Bo chyba nie da rady wstawić poprawionego filmu w miejsce dotychczasowego ?
Pomoże jakiś znawca tematu? Pzdr


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Lady_Punk - 12-06-2013 09:59

spróbuj pogrzebać w adnotacjach, jak zakryjesz tą część notką 'download link below!' to może statystyczny internauta się nie kapnie... Wiem że adnotację można wyłączyć krzyżykiem no ale spróbuj Smile ewentualnie napisz że 'this vid has old version of crack which doesn't fix this 1.X.X file' może się nabiorą Smile


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Masterjam - 12-06-2013 10:19

Próbowałem opcji zakrycia twarzy ale ta cwana bestia chyba rozpoznaje twarz na filmie i działa automatycznie. Jeśli nic nie wymyślę to faktycznie walne odnośnik i komunikat że widoczny serial tylko poglądowy Wink


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Lady_Punk - 12-06-2013 10:31

Spróbuj, co tam. Ja trzy filmiki - pudła władowałem i czasu poszło ile bądź. Ale wierzę że ten co robię będzie trafny Huh


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Lusek - 12-06-2013 11:17

A nie lepiej usunąć filmik, zmontowac porządnie i wrzuci na YT na nowo? A nie kombinować.


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Masterjam - 12-06-2013 11:26

Tylko czy zdążę go wypromować na nowo ? Jest na nim kilka tysięcy wyświetleń , kilkadziesiąt komentarzy. Żeby nie dostać flagi robiłem to sukcesywnie przez 12 dni a na raz jak to zrobię to poleci ban


RE: Zakrycie części obrazu na filmie - Sp00n - 12-06-2013 16:38

W Camtasi 7 masz takie fajne opcje bardzo łatwo do nich dość drogą intuicji Smile