Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tańsze cd-keys na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tańsze cd-keys na allegro (/Temat-Tansze-cd-keys-na-allegro-70971)



Tańsze cd-keys na allegro - Stalmer - 11-06-2013 20:46

Witajcie !
Zawsze mnie męczyło pytanie dlaczego klucze do gier na allegro są dużo tańsze od tych zwykłych. CZy ktoś mógłby mi powiedzieć czym one się różnią i dlaczego są tańsze ?


RE: Tańsze cd-keys na allegro - surfer0700 - 11-06-2013 20:58

Witaj, w sumie zależy to też od aukcji. Ale głównie klucze są tańsze jednego powodu - allegrowicze posiadają kontakty do hurtowników, którzy po prostu sprzedają taniej w większych ilościach. Sam mam kilka / kilkanaście kontaktów do hurtowników z chin, ameryki oraz polski, ale są one sprzed roku albo i dłużej, więc nie wiem czy ktokolwiek by jeszcze odpisał.


RE: Tańsze cd-keys na allegro - Stalmer - 11-06-2013 21:31

No tak, ale weźmy np. klucze do bf3 za 45zł. Na prawdę hurtownie tak tanio je sprzedają ? Ja kiedyś myślałem, że grę można kupić tylko np. przez orgin a skąd oni mają klucze na allegro nie miałem pojęcia.
Tak wgl. dlaczego wtedy istnieje ryzyko bana jak się kupi klucz przez allegro ?

Kiedyś słyszałem, że klucze na allegro są kupowane za pieniądze ze skradzionych kart kredytowych, ale czy to prawda, nie mam pojęcia.


RE: Tańsze cd-keys na allegro - surfer0700 - 11-06-2013 21:37

Zapewne sposobów pozyskania kluczy jest wiele, co do tego nie mam wątpliwości.
Ceny hurtownika zależą od niego samego jak i ilości sprzedawanych towarów.
Na przykład ja u jednego hurtownika kupowałem kody iTunes Gift Card o wartości 40$ za 20$, więc w sumie wszystko jest możliwe.
Niektórzy mogą sprzedawać konta z konkursów, które 'wygrali', inni tak jak napisałeś z kradzieży, a pozostali od hurtowników. Co do ryzyka że można dostać bana to w jest różnie. Na niektórych aukcjach sprzedający zarzekają się że ich konta są legalne i nie ma mowy o banie, a ban = u nich zwrot pieniędzy. I niektórzy z nich to duże sklepy po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy komentarzy. Smile


RE: Tańsze cd-keys na allegro - bios - 11-06-2013 21:38

@up

Masz może namiary na takich hurtowników?


RE: Tańsze cd-keys na allegro - surfer0700 - 11-06-2013 21:41

Oczywiście że mam, ale tak jak pisałem są to stare kontakty sprzed roku, może i nawet dłużej także nie wiem czy będzie jakakolwiek odpowiedź albo czy któryś z nich prowadzi jeszcze taką działalność.