Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD (/Temat-Z-Polski-Jak-rozumiesz-ten-cytat-czy-cos-tam-xD-70960)



[Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - BloNdyN95 - 11-06-2013 17:54

Siema. Odrazu napisze ze place kolo 5-10 zł.
Chodzi mi o to aby sformulowac jak to ruzmiemy tzn ma byc opisane na min jeden str Kartki z zeszytu Gora 1.5

Potrzebne mi to na piatek.

A o to cytat czy cos tam xD

"Siłę Mózgu Przeciwstawiam Sile Muskuł" . Potrzbne mi to bo inaczej mnie udupi z polaka pilnie.


RE: [Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - tomiza - 12-06-2013 19:09

zrobie za 10 zl na piatek


RE: [Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - separacja - 12-06-2013 19:20

A za zadanie z historii nadal nie dostałem piniędzy, oszukista.


RE: [Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - kleomenes - 12-06-2013 19:38

No kolego, zrozumiał bym jeszcze zlecenie napisania matury ale żeby takie dość proste rzeczy ? Lepiej samemu robić takie coś, przynajmniej to zrozumiesz i podszkolisz sobie formułowanie myśli w logiczną całość. Umiejętność bardzo przydatna podczas dyskusji z profesorami podczas studiów Big Grin
W przypadku matmy, fizyki czy chemii to rozumiem ale to jest zadanie czysto na "pojmowanie" Smile
Moim zdaniem powinieneś napisać to sobie na kartce w taki sposób, w jaki ty to rozumujesz, czyli "po swojemu". Potem wzbogacasz słownictwo i korygujesz składnię. Radzę jako starszy kolega Cool
Wszędzie przydaje się dobra gadka, a im lepiej potrafisz formułować myśli, tym lepiej, uwierz mi.


RE: [Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - BloNdyN95 - 13-06-2013 16:54

okej zamknijcie to, mam wene xD Juz to zrozumialem Big Grin nie wszystko mozna zalatwic miesniami, ale za to mozgiem mozna wiecej Big Grin Dzieki Starszy kolego Big Grin close Big Grin Jakos sobie poradze jutro.


[Z] Polski.. Jak rozumiesz ten cytat czy cos tam xD - Coristo - 13-06-2013 17:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.