Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie stałe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie stałe (/Temat-Zarabianie-stale-70948)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie stałe - kompik - 02-11-2013 11:12

Nie wiem czy autor jeszcze jest zainteresowany tym tematem, ale co do niektórych wypowiedzi wyżej.
Zarabiam na PPA od maja. Wrzesień i Październik to były leń miesiące dla mnie, dodałem jedynie 3/4 posty na bloga i raz przerzuciłem film na YT, który mi skasowali, dodając mu od razu multum wyświetleń bo trochę mi się tych punktów nabiło na u2bviews. Łączny zarobek za te 2 miesiące to ~5100 zł w zależności od kursu dolara. ALE ! To wszystko dzięki temu, że na początku przyłożyłem się. W hosting i domenę na starcie zainwestowałem niecałe 4 zł, hosting na webd najmniejszy + darmowa domena .pl.
Zarobiłem 600 zł, wtedy kupiłem już domenę .com i dużo lepszy hosting na rok za całe 50 zł, czyli 550 byłem i tak do przodu. Dalej już się jakoś kręciło i teraz mogę sobie pozwolić na miesięczne/ dwumiesięczne urlopy a kasa sama leci, także nie trzeba się zrażać bo tylko początek jest trudny Wink