Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Creative CV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Creative CV (/Temat-Creative-CV-70947)



Creative CV - Macieqx - 11-06-2013 15:56

1. Co to jest kreatywne CV ?

Zapewne masz swoje CV
Zapewne wykonałeś je w Wordzie
Zapewne szablon CV pobrałeś z domyślnych motywów programu, ewentualnie z jakiejś podupadającej strony www

Wszystkie wyglądają niemalże identycznie, ale możesz to zmienić. Kreatywne CV, to takie w których elementy graficzne urozmaicają twoje CV, oraz powodują, że osoby odpowiedzialne za rekrutację chętniej je czytają.

2. Co mi to da ?
  • Twoje CV zostanie zauważone dużo szybciej niż konkurencji
  • Masz dodatkowy plus w rozmowie rekrutacyjnej
  • Życiorys zostanie dokładniej przeanalizowany

Myślę, że nie muszę tłumaczyć, że podnosi to nasze szanse na dostanie pracy. Sam na pewno chętniej oglądasz infografiki niż czytasz artykuły napisane czarne na białym.

3. Jak to wygląda ?

[Obrazek: mETDTy1.jpg]

4. Ile za to zapłacę ?


Cena to 50 zł, płatne PayPal. Możliwość negocjacji.

Kontakt,
PW,
e-mail : [email protected]
gg : 33661863


Zdawałeś maturę w tym roku ? Dla Ciebie projekt zabawnej wizytówki gratis.



RE: Creative CV - Mksuzi - 11-06-2013 21:59

W CV nie powinno być takiego opisu jak umieściłeś typu "o mnie".

CV to suche przedstawienie faktów dotyczących naszych umiejętności i przebytych szkoleń.

O mnie piszesz w liście motywacyjnym, w którym przekonujesz, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

To tak ku gwoli ścisłości od strony pisanej.


RE: Creative CV - Macieqx - 11-06-2013 22:08

Jest to oferta skierowana do ludzi zajmujących się właśnie działem kreatywnym, więc taka forma jest jak najbardziej na miejscu.

Co do listu motywacyjnego, rozszerzamy tam to co piszemy w CV, czyli mówiąc inaczej jeśli w CV napisaliśmy, że jesteśmy odpowiedzialni, to w liście opisujemy to na więcej słów. List motywacyjny jest swoistego rodzaju uzupełnieniem CV. Ponadto, to CV jest głównym dokumentem do podań o pracę, więc ktoś na pewno na początku zapozna się z CV, a nie z listem motywacyjnym. Warto dodać, że sporo firm odstępuje już od listu motywacyjnego, po prostu ze względu na zawiłość i długość procesu rekrutacji. Dlatego to CV jest zdecydowanie ważniejsze niż list.

Ale oczywiści,gwoli ścisłości w pełni potwierdzam , masz rację.


RE: Creative CV - Szaman1644 - 13-06-2013 17:31

Bardzo fajny pomysł, cena troszkę wygórowana, ale jak pewnie piszesz da się dogadać Smile


RE: Creative CV - Macieqx - 30-06-2013 13:40

@ref

Jakby coś, to mogę zejść z ceny Smile


Creative CV - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.