Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. (/Temat-Strone-Internetowa-z-atakiem-do-Dosowania-70932)

Strony: 1 2


Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - burza21989 - 11-06-2013 14:07

Na początek powiem do czego to służy. Służy to do wyłączania komuś internetu . Tak to prawda przez internet możesz komuś zerwać połączenie. Teraz przejdźmy do opisu.

1.Nazwa przedmiotu : strona DDOS
2.Opis przedmiotu : ta strona potrafi wyłączyć komuś internet na ile sekund chesz, np w jakiejś grze kogos nie chcecie albo coś Smile
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw
5.Cena : min40-50 zł - jest to cena niska ja kupiłem ją za 92 zł .
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal / przelew

Działa to wszystko na zasadzie takiej: do przetestowania czy ja mówie prawde można mi podać np. swoje Ip internetu i ja wyślę " Atak DDOS " wtedy sprawdzicie. A działa to tak. musis znać kogoś IP. Często można je nabyć z gry za pomocą hacków. wpisujesz w wyznaczone pole i wybierasz na ile min/sekund/godzin ten ktoś nie będzie mógł się połączyć z internetem. To wszystko klikamy potem na przycisk DdOS. wszelkie pytania kierować tu ( pod tematem ) lub ważniejsze na pw.

//Edit: Coristo
To cudo działa, strony nie widziałem na oczy bo nie mogłem, na mobilnym i mojej TP ani drgnie, na TP Tymka wysadziło neta w 5 sekund. Nie wiem od czego to zależy. Ciężko jest mi to polecić ale nie mogę też mówić, że nie działa bo działa. Trzeba to dobrze sprawdzić, jakieś pomysły?

Dzięki Coristo Smile Nie wywaliło u cb ponieważ ja mam za słabego ddosa kupionego i dlatego ;/


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Coristo - 11-06-2013 14:13

hahahhahahaha Big GrinBig Grin ok, weź ... masz ip na pw <3

edit: najlepiej tak na dłużej, chociaż na 5 minut czy coś, najwyżej wejdę z telefonu i dam znać Big Grin


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - mr. nobody - 11-06-2013 14:21

Coristo, żyjesz? Big Grin


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Nemezis - 11-06-2013 14:21

Chyba mu internet wywaliło... Lol


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Coristo - 11-06-2013 14:21

(11-06-2013 14:21)mr. nobody napisał(a):  Coristo, żyjesz? Big Grin

jeszcze żyję, nie róbmy offtopu, poczekajmy na efekty ;p


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Archiebald - 11-06-2013 14:27

Do ataku ddos to chyba potrzeba czegoś więcej niż stronka Wink .
"Atak DDoS jest odmianą ataku DoS polegającą na zaatakowaniu ofiary z wielu miejsc jednocześnie. Do przeprowadzenia ataku służą najczęściej komputery, nad którymi przejęto kontrolę przy użyciu specjalnego oprogramowania (różnego rodzaju tzw. boty i trojany)."
Można komuś powalić serwer do gier, pingując go bądź też wysyłając multum jakichś komend to wiem.
He he ciekawe Wink
Jeszcze Burza się okaże anonymous-em i nas wszystkich powyłącza xD


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Coristo - 11-06-2013 14:29

(11-06-2013 14:27)Archiebald napisał(a):  Do ataku ddos to chyba potrzeba czegoś więcej niż stronka Wink .
"Atak DDoS jest odmianą ataku DoS polegającą na zaatakowaniu ofiary z wielu miejsc jednocześnie. Do przeprowadzenia ataku służą najczęściej komputery, nad którymi przejęto kontrolę przy użyciu specjalnego oprogramowania (różnego rodzaju tzw. boty i trojany)."
Można komuś powalić serwer do gier, pingując go bądź też wysyłając multum jakichś komend to wiem.
He he ciekawe Wink

czilll, niech się wykaże Undecided cierpliwośći

edit: ok dobra bez jaj, masz czas do 16, później kosz ;d

no ale jak to mówią: 'zrobiłeś mi dzień' Lol


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Br0nek1234 - 11-06-2013 14:36

Jeszcze się pamięta jak się niszczyło konkurencyjne serwery na csie;d Nie wystarczało samo ip. Coś chyba przekręt z tą stronka ale zobaczymy co Coristo napisze;p Strona jedynie może na czas jej włączania spowolnić internet, jedynie zapchać jakiś router firmy krzak ale nie wyłączyć na określony czas.


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Coristo - 11-06-2013 14:37

(11-06-2013 14:36)Br0nek1234 napisał(a):  Jeszcze się pamięta jak się niszczyło konkurencyjne serwery na csie;d Nie wystarczało samo ip. Coś chyba przekręt z tą stronka ale zobaczymy co Coristo napisze;p Strona jedynie może na czas jej włączania spowolnić internet, jedynie zapchać jakiś router firmy krzak ale nie wyłączyć na określony czas.

nic się nie dzieje, wszystko chodzi, nawet nie obciążyło nic ... Sad


RE: Stronę Internetową z atakiem do Dosowania. - Archiebald - 11-06-2013 14:43

W cod 2 niepatchowanym serwer się też wywala łatwo Wink .
Noo wyprzedaży po pożarze to tu raczej nie będzie Tongue ale możemy połączyć siły jak Burza okaże się scamem i jego zaatakować .