Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z pozycjonowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Problem z pozycjonowaniem (/Temat-Problem-z-pozycjonowaniem-70931)

Strony: 1 2 3


RE: Problem z pozycjonowaniem - vankosiara - 29-06-2013 17:32

Nie wiem jak to jest.. Sądzę, że niszy nie mam aż takich złych. Blog ładnie wygląda. Przyznało mi to ok. 5 osób z czego 2 to osoby bardzo dobrze zarabiające na FC.

Pozycjonuje już długo, zaczynam działać na YT. 2 Filmy już się trzymają długo. No cóż. Taki mój talent Tongue Jak się kiedyś zabrałem do uploadowania to 2 tygodnie po tym jak zacząłem mieć dniówkę po 8$ serwis upadł Wink


RE: Problem z pozycjonowaniem - Gamekiller - 30-06-2013 15:27

A ja mam 2 miechy bloga ( na blogspocie ale wlasnie zmieniam Smile ) i zarobilem 600$ Smile
@up zapraszam na astrocash.org Smile


RE: Problem z pozycjonowaniem - Eldoka - 30-06-2013 15:55

(30-06-2013 15:27)Gamekiller napisał(a):  A ja mam 2 miechy bloga ( na blogspocie ale wlasnie zmieniam Smile ) i zarobilem 600$ Smile
@up zapraszam na astrocash.org Smile

Nawet przyzwoity wynik Smile


RE: Problem z pozycjonowaniem - vankosiara - 30-06-2013 16:01

(30-06-2013 15:27)Gamekiller napisał(a):  A ja mam 2 miechy bloga ( na blogspocie ale wlasnie zmieniam Smile ) i zarobilem 600$ Smile
@up zapraszam na astrocash.org Smile

Co ma serwis do odwiedzin bloga Tongue ? Gdybym miał leady ale stawki byłyby niskie to bym się przeniósł tylko problem jest w tym, że nikt bloga nie odwiedza i nie pobiera.


RE: Problem z pozycjonowaniem - HuskD - 30-06-2013 21:51

@vankosiara
Znam Twój ból, ale się nie poddaje Wink