Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pomoc - Pozycjonowanie (/Temat-Pomoc-Pozycjonowanie-70918)



Pomoc - Pozycjonowanie - Jacuss - 11-06-2013 10:09

Od czego zacząć pozycjonowanie i promowanie ? Smile

Mam bloga. Jakies tam 600 UU jest dziennie, ale mało pobrań. Mam 49 wpisów. Wtyczkę do SEO.

Jak dotąd nie pozycjonowałem, a promowałem typowo ręcznie. Miesięcznie wychodzi ok 200 $.

Chciałbym coś zacząć robić w strone pozycjonowania Smile

Jakieś poradniki i wskazówki z waszego doświadczenia mile widziane. Smile

Hacki tworze sam, do wpisów mam swój szablon (tj. wpis jest podobny lecz są dane itp dostowsowane do odpowiedniego hacka).
[/align]


RE: Pomoc - Pozycjonowanie - Kamilov - 11-06-2013 11:37

Nie zrozum mnie źle, ale to dosyć dziwne że wyciągasz 200$ /mc a nie znasz podstaw pozycjonowania.
Pozycjonowanie opiera się głównie na zdobywaniu mocnych backlinków i katalogowaniu.
Poczytaj trochę o white hat seo / black hat seo.


RE: Pomoc - Pozycjonowanie - patryk0407 - 11-06-2013 15:33

Dodawaj filmiki do wpisów, to zwiększy Twoją konwencję. Przy 600 UU powinieneś mieć dużo więcej pobrań Smile Co do SEO to jak masz kasę to kupuj GSA - program do zdobywania backlinków itp. On bardzo pomaga tylko nie wolno przesadzić z ilością Smile Reszta to płatne katalogi Smile


RE: Pomoc - Pozycjonowanie - Jacuss - 11-06-2013 17:48

Tylko że moje hacki - tylko ładnie wyglądają i wiecie ten trick z pass.txt Wink Więc nie wiem jakbym mógł je wrzucić na YouTube.

@upup:

Ręcznie promowanie.