Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 40 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Darmowe 40 zł (/Temat-Darmowe-40-zl-70915)



Darmowe 40 zł - dombros15 - 11-06-2013 08:41

1.Nazwa przedmiotu :Hack na kp do gry kosmiczni wojownicy
[b]2.Opis przedmiotu :Ma dawac kp
[b]3.Zdjęcia :

[b]4.Kontakt Tonguew
[b]5.Cena :40-50zł
[b]6.Sposób zapłaty za przedmiot :Przelew Bankowy

Jestem długo na forum więc nie oszukam Smile

Dla kogoś kto się zna to nie dużo roboty Chodzi o to żeby zadziałał z 3-4 razy zapłata po sprawdzeniu czy działa


RE: Darmowe 40 zł - Archiebald - 11-06-2013 08:56

Czyli co ? Robisz hacka zgarniasz 5 dyszek a ja dostaje w zamian bana? Tongue Czy w tej grze da się prawdziwe pieniądze zarobić? Bo trochę droga ta Twoja usługa . . .


RE: Darmowe 40 zł - dombros15 - 11-06-2013 08:58

ktoś robi mi hacka do tej gry pieniędzy się nie zarabia ale drogie są tam kp-kosmiczne punkty i dlatego potrzebuję hacka a potrzebuję tego dużo bardzo dużo


RE: Darmowe 40 zł - bolo9797 - 11-06-2013 09:20

(11-06-2013 08:56)Archiebald napisał(a):  Czyli co ? Robisz hacka zgarniasz 5 dyszek a ja dostaje w zamian bana? Tongue Czy w tej grze da się prawdziwe pieniądze zarobić? Bo trochę droga ta Twoja usługa . . .

Oczywiscie spam spam spam spam....
Gdzie on pisze ze chce sprzedac ????
Gdybys poswiecil z 10 sek na przeczytanie tematu to bys wiedzial o co chodzi...
Ale nie nie musze sobie posty nabic!!


RE: Darmowe 40 zł - Archiebald - 11-06-2013 09:35

@ up A ty co robisz w tym momencie? Ja a się pomyliłem (wydawało mi się , że jestem w dziale sprzedam -za dużo tematów na raz pootwieranych) Ty mój omyłkowy spam spamujesz z premedytacją i jescze śmiesz nazywać mnie spamerem Wink .
Ale nie nie muszę sobie postów nabić . Oj Bolo Bolo


Darmowe 40 zł - surfer0700 - 11-07-2013 02:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.