Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dołączenie do z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dołączenie do z-list (/Temat-Rozwiazane-Dolaczenie-do-z-list-709)



[Rozwiązane]Dołączenie do z-list - Milan - 03-01-2010 17:16

Mam pytanie. 20 znajomych przyjęło zaproszenie. Ile musze czekać na przyjęcie do z-list ?


RE: Dołączenie do z-list - Kilol - 03-01-2010 17:23

Powinieneś od razu zostać z-listerem. Nad twoim imieniem i nazwiskiem,
powinien widnieć taki napis - [Obrazek: zListMember.png] Z lewej strony musi być napisane : 20 friends joined.
Jeżeli tak nie jest napisane, widocznie jest to sprawka Buga Lockerz.
Jeżeli chodzi o e-maila od Lockerz z gratulacjami i w sprawie wysyłki koszulki, to musisz dokładnie uzupełnić settings i zaczekać na e-maila.Wink


RE: Dołączenie do z-list - freemen11 - 03-01-2010 17:44

Mi na szczęście się udało zaprosić 20 osób przed aktualizacją lockerz i mam pod imieniem i nazwiskiem [Obrazek: zListMember.png] . Ale nadal z lewej strony mam [Obrazek: icon-friends.png] 0 friends joined i [Obrazek: icon-Zlist.png] 0 accepted friends 20 to go.


RE: Dołączenie do z-list - Milan - 03-01-2010 18:14

Nadal czekam i nic.
A tak dla pewności.
Jaki kolor powinien być przy osobach które przyjęły zaproszenie?


RE: Dołączenie do z-list - Mathis K - 03-01-2010 18:16

ja ma tak samo jak freemen11 tylko ja mialem wiekszego fukcja bo po aktualizacji dali mi zlistera pomimo faktu, ze mialem 18 osob zaproszonych;]


[Rozwiązane][Rozwiązane]Dołączenie do z-list - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.