Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? (/Temat-Kto-jedzie-skopac-dupe-Chrisowi-zeby-oddal-kase-70899)

Strony: 1 2 3


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - tomazzi - 10-06-2013 20:45

jak widzę młodzieży szkolnej wakacyjna sodowa bije do głowy
tak bo cris będzie siedział i czekał z walizką pieniędzy by ci je oddać
człowieku taki urok takich programów i albo zarobisz i wypłacisz albo zarobisz na koncie wirtualnie i nie wypłacisz i stracisz a właściciela de fakto możesz cmoknąć tam gdzie słońce nie zagląda, tylko iż na przyjemność sobie pierwsze trzeba zasłużyć


zajmij się czymś pożytecznym a nie farmazony wymyślasz i pajacujesz


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - piotruss96 - 10-06-2013 21:37

no teraz pojechales z tym pomyslem jedyne co mi tam sie podobalo to popijawa xD

w sumie mogla by byc taka popijawa i sami ludzie z forum zrobic taka imprezke


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - malwinski - 10-06-2013 22:00

fajnie by było pojechać na taką wyprawę Smile
ale kazdy musi miec duzo hajsu


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Mksuzi - 11-06-2013 00:55

No i w końcu wyszło prawdziwe obliczę tej pięknej piramidki finansowej.


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - marcel_kk - 11-06-2013 10:37

@malwinski, w innym temacie BB byłeś jeszcze optymistycznie nastawiony
do tej mega piramidy, co sie stało że w koncu uwierzyłeś w to, o czym
wszyscy normalni mówią o scamie?
Nie załuje Cie i wielu innych naiwniaków oślepionych chęcia nagłego zysku, dobrze Wam, obyście potracili oszczędności całego zycia, moze wtedy dotrze do tych Waszych zakuptych łepetyn, że bogaci sie tylko ten na samej górze Chris, a wy jesteście sponsorami jego wakacji, luksusowych aut i jachtów, a także za Wasza kase dyma piękne modelki.... boleśnie zderzyliscie się z rzeczywistością ?
Mam tylko nadzieje że da Wam to do myslenia co napisałem i nie pokusicie sie o wpłate do następnego serwisu - piramidy.
Co do wypłat z BB, to proponuje Wam policzyć podwójnie i więcej sie
nie upominać, bedziecie wtedy zdrowsi.
Pozdrawiam i życze rozumu zanim wpłacicie do nastepnego HYIPa.


Odp: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - ciamciaj - 11-06-2013 11:02

Trzeba wiedzieć kiedy wejść.Ja z mam ogólny zwrot ponad 3 tys % więc nie narzekam.wiedziałem że się skończy kiedyś.

Wysłane z Phone'a


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Archiebald - 11-06-2013 12:27

@malwinski teraz to sam sobie robisz koło tyłka Smile ; załóżmy że teraz gościa ktoś połamie a on nie będzie wiedział kto i za co a Ty będziesz pierwszym podejrzanym . A tak na poważnie , długi można ściągać w taki czy inny sposób ale bez przesady ... Wink


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - ComboThe - 11-06-2013 13:50

Marna prowokacja a temat na 2 strony


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - twardy - 11-06-2013 14:12

ale przynajmniej 2 najbardziej plujacych jadem na tym forum, moglo sie wypowiedziec i wtracic swoje madrosci


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - wanda x88 - 11-06-2013 14:37

bardzo ciekawy temat,wreszcie cos na nie na bb, bo juz banersbroker sobie z nas jaja robie!!!!