Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? (/Temat-Kto-jedzie-skopac-dupe-Chrisowi-zeby-oddal-kase-70899)

Strony: 1 2 3


Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - malwinski - 10-06-2013 19:00

Jak wiecie BB nie wypłaca? Wisi kase każdemu, robi wypłaty jak mu sie podoba i stosuje głupie wymowki czy cos w tym stylu.
Jak wiecie Chris nie ma wstydu gdyz mimo ze nie placi jezdzi po swiecie i namawia ludzi do przystąpienia do bb jak i dobrej kondycji bb a takze puka wszystkie panienki w różnych krajach za nasze pieniadze.
Kto jedzie do chrisa niech pisze w tym temacie, wynajmiemy autokar zlozym sie na chlanie i bilety i pojedziem po kase!


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - daniel42na - 10-06-2013 19:03

tak, a potem obudzisz się z ręką w majtach,
sami tam wpłaciliście pieniążki więc..


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - 0d0aaiie - 10-06-2013 19:04

daj spokoj zyjemy w cywilizowanym swiecie


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Qwik - 10-06-2013 19:06

[Obrazek: 8fgcd1zs2p5w_t.jpg]


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - malwinski - 10-06-2013 19:13

boicie sie? bedziemy rozmawiac?


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - kleomenes - 10-06-2013 19:20

Zawsze bawią mnie takie "akcje". Jak tylko was zobaczy to na pewno wyjmie z portfela zielone i was spłaci facepalm
Ale popijawa to dobry pomysł. Zalejecie żale Big Grin


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - malpa2 - 10-06-2013 20:05

Bierz dwóch ukrainców i jedź Wink Aha zdaj nam relacje z tego spotkania impreza


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - twardy - 10-06-2013 20:29

masz moja klawiature


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - kleomenes - 10-06-2013 20:33

i moją myszkę Lol


RE: Kto jedzie skopać dupe Chrisowi żeby oddał kase? - Natlia200 - 10-06-2013 20:35

i moje głośniki Tongue - do autobusu idealne