Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Początki... (/Temat-Poczatki-70893)

Strony: 1 2


Początki... - zyx - 10-06-2013 17:42

Witajcie,
otóż czytałem masę tematów odnośnie zarabiania w sieci na nielegalnym procederze jakim jest np. upload. Ale chciałbym również się dowiedzieć o zarobkach przez różnego rodzaje programy, które się odpala na pc i "nabijają" nam kasę za to, że mamy pc włączony. Ogółem to prosiłbym o wyjaśnienie lub podanie linków do poradników, "pojęć" (np. co to jest ppd, etc),etc. tych początkowych oczywiście.
Przepraszam za spam i ogółem witam wszystkich.
Xpokerface


RE: Początki... - Max998 - 10-06-2013 23:36

Nawet nie myśl o takich włączonych programach bo zarobisz 20 gr. na miesiąc jeśli nie będziesz miał od cholery poleconych. Sam nie wchodzę już w żadne buxy itp. bo to są groszowe sprawy. Kombinuję coś poprzez upload, co prawda mam póki co 0,00 ale mam nadzieję, że kiedyś będzie tam jakaś suma - dążę do tego. Wink


RE: Początki... - bitu92 - 11-06-2013 01:39

jak masz dobrą karte graficzną typu Amd radeon to polece ci rublika ;P
ściągasz odpalasz i on chodzi w tle Wink i nabija ci $ z dobrą kartą nabijesz miesiecznie te 10$ Wink

RUBLIK


RE: Początki... - bolo9797 - 11-06-2013 07:01

tutaj masz 1$ przez 24h
http://coingeneration.com/


RE: Początki... - zyx - 11-06-2013 21:53

Cóż, posty napisane, a ja dalej nie wiem o co chodzi z Rublikiem, PPA,PPS, i inne takie "terminy". Cóż troszkę czytałem o minerze jakim jest bitcoin, no ale chyba moje karty geforce 525m i intel hd 300 też odpada ;(


RE: Początki... - Macieqx - 11-06-2013 21:57

Rublik - Ruski (chyba) program, masz włączony komputer, marnuje Ci CPu/GPU, ale dostajesz 0.01$ na pół godziny około

PPA - Chodzi o to, że ktoś wrzuca zwykle fake plik (np: hack do jakiejś gry) promuje go, a ludzie którzy chcą go pobrać muszą wypełnić płatną ankietę

PPS - Chodzi o to aby zachęcić ludzi do kupienia np : abonamentu, a dostanie x% gotówki z tego co ten użytkownik kupił


RE: Początki... - bios - 11-06-2013 22:01

Po co podawać linki do pojęć jak wystarczy, że w Google wpiszesz i Ci się wyświetli?


RE: Początki... - surfer0700 - 11-06-2013 22:01

No Twoja graficzna długo mogłaby kopać tego bitcoina Tongue
Co do terminów, wszystko jest na forum, wystarczy się trochę rozejrzeć.
Początkowo może to być skomplikowane, ale w końcu zrozumiesz o co w tym chodzi.
W skrócie:
PPA - ludzie pobierają Twój plik wysyłając PŁATNEGO sms'a, a Ty dostajesz za to pieniądze. Stawki to podajże od 1$ do 40$ za jedno pobranie; w zależności od serwisów.
PPS - prowizja za sprzedaż. Czyli powiedzmy masz swój link i jak ktoś wchodząc z Twojego linku kupi powiedzmy jakiś preparat na porost włosów to ty dostajesz określony procent od sprzedaży.
PPL - prowizja za lead. Lead to akcja którą musi wykonać internauta abyś Ty dostał pieniądze; np. rejestracja w serwisie.


RE: Początki... - Macieqx - 11-06-2013 22:04

No surfer, z tym PPA to trochę przesadziłeś, nie ma ofert za 40$ , max to 25-27.


RE: Początki... - zyx - 10-08-2014 17:30

Troszkę odkopię temat i odświeżę go jeśli nie robi to problemu. Co wy na to by z kartą Geforce gt740m kopać bitcoiny? No i nadal się przyczepiam do tematu, aby wyjaśnić wszystkie terminy i prosiłbym o jakiś poradnik na czym teraz można trochę "kieszonkowego" zarobić.
Pozdrawiam i dziękuję