Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Live Stream - Blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Live Stream - Blog (/Temat-Live-Stream-Blog-70892)

Strony: 1 2 3


Live Stream - Blog - cupcup - 10-06-2013 17:35

Witam

Chciałbym zacząć zarabiać na live streamach , własnie kupiłem domene + hosting i to wszystko będzie na wp


Tylko nie wiem co musi być na takiej stronce ?

Pomóżcie

Każda podpowiedz nagradzam +


RE: Live Stream - Blog - bios - 10-06-2013 17:40

W ShareBay mają taką opcje. Poszukaj na forum ich działu, na pewno będzie tam jakiś mentor, który Ci to wytłumaczy ;>


RE: Live Stream - Blog - 0d0aaiie - 10-06-2013 17:41

odtwarzacz


RE: Live Stream - Blog - cupcup - 10-06-2013 17:43

Głównie chodzi mi o to co musi być na takiej stronce aby przyciągała i wyyglądała na prawdziwą

odpowiedni szablon i co jeszcze ?


RE: Live Stream - Blog - Komet - 10-06-2013 20:10

potrzebny jest skrin odtwarzacza, jak np na yt, ktory po kliknieciu bedzie otwieral Gatewaya. Dodatkowo mozesz dodac jakis Fakeowy obrazek ala z gwiazdkami ze niby mozna ocenic - dajesz 5 gwiazdek, a wlasciwosc tego obrazka dajesz taka ze po kliknieciu wyskakuje komunikat ze tylko zarejestrowani moga glosowac
Cytat:<input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" />
Mozna tez dodac fakeowa liczbe osob ogladajacych - tylko nie po prostu jako text tylko np jako jakis banner w widgecie


RE: Live Stream - Blog - Macieqx - 10-06-2013 20:20

Wal do Kracza, z ShareBay, on Ci pomoże Smile


RE: Live Stream - Blog - daniel42na - 10-06-2013 20:35

http://2.bp.blogspot.com/-7I0C-l5J3bM/USkXOGoqNcI/AAAAAAAAAGU/FpRFal2BIQo/s1600/player.gif

i jakiś ładny gateway, powinno wystarczyć.


RE: Live Stream - Blog - Gremquen - 10-06-2013 20:39

Też przed chwilą kupiłem domenę .com, hosting już mam (linuxpl.com) i od jutra zacznę tworzyć stronę pod livestream'y również.
Ale w moim przypadku prawdopodobnie będzie to tylko styl HTML+CSS a nie WP Smile

Jeśli zna ktoś jakiś dobry styl pod ten cel, proszę o link, bo możliwe że sam nic ciekawego nie znajdę.


RE: Live Stream - Blog - yazir - 10-06-2013 20:54

Dość dobrą opcją pod streamy jest gotowiec ze sklepiku firecasha


wypalcowane na tablecie


RE: Live Stream - Blog - cupcup - 10-06-2013 21:02

Znacie jakieś specjalny szablony pod streamy ? Szukałem w googlach są same beznadziejne .