Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fizyka 2 LO :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fizyka 2 LO :) (/Temat-Fizyka-2-LO-70890)



Fizyka 2 LO :) - 0d0aaiie - 10-06-2013 16:46

Hej, może jest na tym forum ktoś kto umie to rozwiązać Smile? Za wszystkie zadania jestem skłonny podarować konto (poziom 30) w League of Legends, a przede wszystkim będziecie mieli moją wdzięczność + repuciora gratis.

1. Na siatkę dysfrakcyjną posiadajaca 250 rys na 1mm pada promien o dlugosci fali 700 nm. oblicz stala siatki, najwyzszy rzad widma oraz liczbe obserwowanych prazkow interferencyjnych.

2.Oblicz energie kinetyczna elektronu wybitego z powierzchni glinu, jezeli na ten metal pada promieniowanie o dlugosci fali
[Obrazek: 3cB0p.png]
Praca wyjscia dla glinu wynosi 4,08 eV.

3. Oblicz dlugosc fali w serii Lymana dla n=3.

4. Oblicz predkosc elektronu wybitego z powierzchni metalu, ktory moze byc zatrzymany napieciem hamujacym 3V.

5. Energia elektronu w octanie wodoru na pierwsiej arbicie wynosi -13,6eV.
Oblicz energię jaka pochlonie elektron przy przejsciu z orbity drugiej na czwarta.

mam nadzieje ze nie pomylilem jednostek Smile


RE: Fizyka 2 LO :) - 0d0aaiie - 10-06-2013 17:39

oferta wazna tylko dzisiaj impreza


RE: Fizyka 2 LO :) - 0d0aaiie - 11-06-2013 11:57

jednak jeszcze wazna

@down
nie chcialem go podbic w zadnym wypadku, nawet nie wiesz jak sie ucieszylem jak zobaczylem czyjas odpowiedz majac nadzieje ze z rozwiazaniami.. :E


RE: Fizyka 2 LO :) - Roxi5017 - 11-06-2013 12:03

Temat podbijamy co 7 dni.


Fizyka 2 LO :) - Coristo - 12-06-2013 21:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.