Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych (/Temat-Kupie-Liste-Portali-Ogloszeniowych-70884)



[Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - sefakir - 10-06-2013 15:12

1.Nazwa przedmiotu :Portale ogloszeniowe z rejestracja darmową
2.Opis przedmiotu :Dodawanie ogłoszeń jest bez akceptacji administracji - np:trójmiasto.pl,lento.pl
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :prywatna wiadomosc
5.Cena do uzgodnienia, zalezy od ilosci portali
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal,kod na doładowanie telefonu

Napisze raz jeszcze tylko serwisy gdzie mozna dodac ogloszenie bez akceptacji administracji. Nie interesuja mnie gumtree itp


RE: [Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - surfer0700 - 10-06-2013 15:14

mam spis bodajże 150 serwisów ogłoszeniowych, są tam serwisy zarówno takie jak tablica.pl ale i również jakieś typu bydgoszczak itd.
jeżeli jesteś zainteresowany to wyslij mi prywatną wiadomość, listę dam Ci całkowicie za darmo.


RE: [Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - sefakir - 10-06-2013 16:17

Napisalem.


RE: [Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - surfer0700 - 10-06-2013 16:22

Lista wysłana Wink


RE: [Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - sefakir - 10-06-2013 16:28

Mozna zamknac. Skromny reput dodany. Dzieki.


[Kupie] Liste Portali Ogłoszeniowych - yazir - 10-06-2013 16:29

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.